Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gastronomia - sprzęt kuchenny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

miiisiek

Napisano wczoraj, 14:59

W dobie koronawirusa zapewne można bez problemu kupić używane.... 


JarekDon

Napisano 28 listopad 2020 - 19:56

W przypadku gastronomii wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, dlatego szczególnie przed otwarciem warto o to zadbać i cieszyć się zarówno wysokim standardem jak i racjonalną ceną. My zdecydowaliśmy się postawić na współpracę ze SlowPack w przypadku jednorazowych naczyń, sztućców czy pojemników. Co najważniejsze pozwalają skutecznie zadbać o środowisko odchodząc od plastiku. Zajrzyj na https://slowpack.pl/...grzewu-395.html gdzie przekonasz się jak to wygląda, od razu zapoznacie się z zakresem cenowym i mam nadzieję, że także zakupy przebiegną jak najbardziej po Waszej myśli. 


Jarecki85

Napisano 23 listopad 2020 - 07:19

My w ostatnim czasie zamówiliśmy nowe piece konwekcyjno-parowe, dzięki którym praca stała się znacznie prostsza. W krótszym czasie możemy wykonać więcej wypieków, dzięki czemu mamy więcej klientów.


JarekDon

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:07

W mojej opinii zdecydowanie warto postawić na Invest Horeca. Profesjonaliści od początku i jednocześnie można liczyć na dobre ceny i rozbudowaną ofertę zarówno do mniejszych, jak i większych gastronomii. Odnośnie mebli metalowych, trzonów, garnków oraz akcesoriów. Pozdrawiam!


Torcik66

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:05

Bardzo dziękuję za pierwsze podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i czekam na kolejne wskazówki!


PawełP32

Napisano 26 wrzesień 2020 - 13:03

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, jeżeli chodzi o jakość wykonania i dobry zakres cenowy. W końcu udało mi się znaleźć specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i rozbudowaną ofertą gastronomiczną oczywiście Invest Horeca. Pozdrawiam serdecznie!


Torcik66

Napisano 26 wrzesień 2020 - 12:51

Na ten moment jeżeli szukacie dobrej jakości wyposażenia gastronomicznego to koniecznie zwróćcie uwagę na Invest Horeca. W mojej opinii numer jeden jeżeli chodzi o wybór, jakość i jednocześnie różnorodność zestawień. My zdecydowaliśmy się ostatnio u nich na nowy ekspres do kawy w wydaniu kolbowym https://investhoreca...awy-mlynki.htmljednocześnie świetna obsługa klienta i rozsądne ceny. 


Wojtek541

Napisano 26 wrzesień 2020 - 12:26

Cześć

Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości sprzętów kuchennych? Jeśli tak, to będę wdzięczny za konkretne podpowiedzi!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)