Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Materiały ścierne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Karolina55

Napisano 18 czerwiec 2019 - 09:55

Świetnej jakości materiały ścierne i wszelkie akcesoria kupuję w firmie www.bernas.pl. Szeroki wybór i wyjątkowa jakość to główne atuty. Poza tym na uznanie zasługuje konkurencyjna cena.


martinrekk

Napisano 05 lipiec 2018 - 09:28

Bardzo duży wybór materiałów ściernych ma Meblopol na swojej stronie meblopol24.pl. Różne typy ziarna od CAO, przez elektrokorund na AO i SIC kończąc. Polecam sklep, mają ogarniętą obsługę, można zawsze przed zakupem o detale materiałów dopytać.


martinrekk

Napisano 05 lipiec 2018 - 09:28

Mało jest takich naprawdę specjalistycznych sklepów stolarskich, a już szczególnei mało działających online. Ja znam tylko ten na stronie meblopol24.pl. Bardzo fajna jakość produktów i duża dostępność, większość rzeczy z tego co widze wysyłają od ręki. Sam u nich najczęściej biorę materiały ścierne w różnych formatach – arkusze, gąbki, klocki...


playskin

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:56

powinnaś znaleźć w sklepie bhp

www.knall.com.pl/c119,Rolety-dekoracyjne


Mobiliser

Napisano 29 listopad 2017 - 07:42

Jeśli będziecie potrzebować dobrych narzędzi spawalniczych lub materiałów ściernych to kupujcie u www.tols.pl. Lepszej jakości produktów w takich cenach nigdzie nie znajdziecie. Szeroki wybór asortymentu w dobrych cenach oraz fachowa porada i profesjonalna obsługa. Korzystam regularnie.


Fera

Napisano 12 styczeń 2017 - 09:21

oczywiscie. w sklepie bhp wszystko znajdziesz


Sprawka

Napisano 02 styczeń 2017 - 13:36

 

 

Poszukuję do swojej formy profesjonalnych narzędzi szlifierskich oraz materiałów ściernych. Możecie mi polecić sprawdzonych producentów?

 

W pierwszym, lepszym dobrym sklepie budowlanym masz taki wybór, że hoho. Wystarczy tylko ruszyć się z domu i troszkę zainteresować tematem. Jeśli kapitał jest, to nie widzę żadnych przeszkód ;) Coraz częściej można też dostać nawet w super marketach.


bresal

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:18

http://www.mirka.com/pl/pl/ znajdziesz materiały ścierne i polerskie, a do tego szlifierki z odprowadzaniem pyłu. To sprawdzony producent, dlatego gorąco Ci go polecam.


epki

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:11

Poszukuję do swojej formy profesjonalnych narzędzi szlifierskich oraz materiałów ściernych. Możecie mi polecić sprawdzonych producentów?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)