Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

LudWu

Napisano 23 maj 2018 - 20:04

Ja kierowałabym się renomą, rzetelnością i atrakcyjną ceną. To wszystko z pewnością znajdziesz w biurze rachunkowym PIMAG bezpośrednio na Starym Mieście. Serdecznie polecam i podaję adres strony http://pimag.pl/- warto!


Napisano 30 kwiecień 2018 - 10:20

zdecydowanie Super Księgi, wiele osób poleciło mi to biuro i grzech było nie spróbowac, zaproponowali nam dobrą cenę i juz tak 3 rok jak z nimi współpracujemy


Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:32

Na biuro-tax.com.pl znalazłam dobre biuro rachunkowe, może kogoś to zainteresuje. Ich usługi są skierowane głównie do firm, zarówno tych małych, jak i dużych. Bardzo polecam, przyjemna współpraca

mleszczak

Napisano 13 marzec 2018 - 16:51

A teraz jestem klientką biura rachunkowego http://superksiegi.pli muszę powiedzieć że est to dużo wygodniejsze niż zajmowanie się tym samemu. Duża oszczędność czasu, wszelkie problemy z urzędem załatwiają za mnie.


Napisano 02 marzec 2018 - 21:06

Zdecydowanie odradzam
ALG TASSA SP. Z O.O.

Lofty Platinum
ul. Inowrocławska 21c lok.4
53-653 Wrocław

ceny z kosmosu, obsługa jak w GS-ie, tzw. menadżer chyba nawet matury nie ma, posłuchał 20 minutowego poradnika na youtube. Wystarczy zadzwonić i każdy czujący sprawę odkryje go w 1 minutę. Za zawieszoną spółkę mając dokumenty z poprzedniego roku (bez żadnych rachunków , bez pracowników) krzyknęli 1200zł. Każdy średnio zorientowany wie, że to tylko przeklejenie tytułu, równie dobrze można to zrobić taśmą klejącą.

Napisano 31 grudzień 2017 - 14:31

Nie ma co na siłę samemu kombinować z obsługą rachunkową swojej działalności, jak sie na tym nie zna. To jest odpowiedzialność, terminy, odpowiednie obliczenia, trzeba się znać. Nie ma miejsca na pomyłki bo się czegoś nie wiedziało. Jak na nową działalność wychodzi drogo w biurach rachunkowych to spróbuj w Tax Care tam możesz od faktury się rozliczać, a potem abonament też nie jest jakiś wysoki.


mleszczak

Napisano 29 grudzień 2017 - 16:37

Czy księgowością nie lepiej byłoby Ci zająć się samodzielnie? Na rynku znaleźć można multum programów, które znacznie ją uproszczają. Znaleźć je można między innymi w ofercie firmy https://wfirma.pl/ (można je przetestować za darmo i dopiero później zadecydować o tym, czy chcemy z nich korzystać, czy też nie).


Napisano 29 grudzień 2017 - 13:23

w naszej firmie pełną księgowość prowadzi biuro rachunkowe Super Księgi z Wrocławia, jesteśmy bardzo zadowolenie ze współpracy


Napisano 23 grudzień 2017 - 15:37

Kochani wiecie może czy w Tax care robią optymalizację podatkową? Myślę o tym, żeby do nich przenieść swoją księgowość bo moje obecne biuro to totalna porażka, co usługa to dodatkowy koszt a niby wszystko w abonamencie.


Napisano 18 grudzień 2017 - 12:21

Jeżeli chodzi o pełną księgowość, to najlepszym biurem rachunkowym jest moim zdaniem SymbioZone Sp. z o.o. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)