Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jakie środki czystości dla pracowników


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 19 styczeń 2019 - 09:09

A zarękawki to już przeżytek?


Z takim pytaniem radzę udać się do psychiatry

Napisano 19 styczeń 2019 - 04:24

Jeżeli macie bhpowca on wam doradzi. Pracodawca ustala komu, gdzie i ile ...bo nie ma takiej wielkości podanej odgórnie. Też nie przesadzajmy, że pracownik dostanie załóżmy rolkę papieru toaletowego na rok. W przypadku odzieży roboczej pracownik biurowy odpada.

A zarękawki to już przeżytek?


Wojtek541

Napisano 18 styczeń 2019 - 23:32

Jeżeli również będziecie chcieli zadbać o dobrej jakości akcesoria oraz odzież roboczą dla swoich pracowników to ze swojej strony zdecydowanie polecam również zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://dabo.pl/ w którym sam najczęściej kupuję dobrej jakości potrzebne rzeczy, tak ja ostatnio również odzież termiczną ze wzgl. na niższe temperatury. 


Luiza82

Napisano 09 grudzień 2018 - 20:44

Godną polecenia firmą jest www.gemini-euro.pl. Przy dużych zamówieniach można liczyć na rabaty. Firma dba o satysfakcjonujące, długofalowe relacje. 


Luiza82

Napisano 02 grudzień 2018 - 11:49

Jeśli chodzi o akcesoria typu ręczniki papierowe lub środki ułatwiające dbanie o czystość, to takie zamawiam u www.aseopaper.pl. Zawsze mają dobrą cenę i duży wybór produktów wysokiej jakości. 


Sleep

Napisano 01 październik 2018 - 13:32

W takim razie powinien pomyśleć o przygotowani jakiegoś magazynu, gdzie mogłyby znajdować się ewentualne zapasy. ;)


Pantalonek

Napisano 01 październik 2018 - 11:10

Mój pracodawca raczej o to nie dba i jeśli chodzi o czystość to zamawia środki czystości wtedy, gdy się po prostu skończą. Nie powiem to dosyć denerwujące, bo czasem zostajemy bez niczego 
 


bakarat

Napisano 18 marzec 2018 - 17:39

Trzeba też pamiętać o ręcznikach papierowych w łazienkach czy papierze toaletowym. Jest to bardzo ważne. Tutaj http://www.gzp.com.p...k-wlasnych.html można się zaopatrywać. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, gdy kupujemy wszystko w jednym miejscu.


modetta

Napisano 30 listopad 2015 - 08:31

Pracownicy powinni mieć dostęp do pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, oczywiście trzeba zaopatrzyć firmę w papier toaloetowy, mydło, ręczniki papierowe lub suszarkę. A jeśli chodzi o specyficzne zawody jak np. mechanik powinien mieć on również zapewnioną pastę do rąk aby mógł usunąć brud po pracy. Polecam zajrzeć na soko.pl oferują właśnie profesjonalne środki dla firm i na pewno doradzą co jeszcze się przyda.


Edzia

Napisano 11 lipiec 2012 - 16:12

Jeżeli macie bhpowca on wam doradzi. Pracodawca ustala komu, gdzie i ile ...bo nie ma takiej wielkości podanej odgórnie. Też nie przesadzajmy, że pracownik dostanie załóżmy rolkę papieru toaletowego na rok. W przypadku odzieży roboczej pracownik biurowy odpada.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)