Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca bez szkolenia bhp


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Forumowicz84

Napisano 07 luty 2019 - 20:11

Takie szkolenie przecież w każdej chwili można sobie zrobić i warto, bo praca bez odpowiednich szkoleń na pewno nie będzie bezpieczna. Wszystko, co potrzebne znajdziecie sobie na stronie https://www.seka.pl/a jeśli nie macie czasu, aby z nich korzystać, to koniecznie musicie zobaczyć dla siebie wersję online, bo przeprowadzenie kursu w ten sposób jest możliwe.


Shane

Napisano 18 czerwiec 2018 - 18:18

No niestety każdy pracownik, nim zacznie swoją pracę, musi przejść szkolenie BHP. Niektóre przepisy potrafią być naprawdę uciążliwe, no ale trzeba się do nich stosować. Trochę też niefajne zachowanie ze strony tamtego BHP-owca, że przekłada termin, skoro wie, że bardzo zależy Ci na czasie. Z mojej strony mogę polecić Ci skorzystanie z oferty gpsbhp.eu. Mają bardzo fajne szkolenia dla pracowników, właśnie między innymi z BHP, więc może warto z nimi się skontaktować. Mają też kilka innych fajnych szkoleń, więc warto zapoznać się z ich ofertą. Nie tylko ja, ale też moi znajomi bardzo chwalą tę firmę, więc myślę, że naprawdę warto. No ale najlepiej chyba można przekonać się o tym na własnej skórze, więc nawet jeśli potem będziesz przeprowadzać szkolenia, to polecam.


Mikołajj55

Napisano 24 kwiecień 2018 - 13:33

Szkolenia BHP są bardzo ważne i nie ma co ukrywać, gdzie teraz jest dużo firm które oferują przeprowadzenie takich szkoleń.


gertenis

Napisano 06 kwiecień 2018 - 13:23

Lepiej jednak zrobić takie szkolenie żeby nie narazić się na problemy. Ja robiłem tu http://www.bhpnawigator.com.pl/i jestem zadowolony.


fenrisen

Napisano 15 marzec 2018 - 09:30

Szkolenia bhp to konieczność i muszą być. Żeby je zrobić musisz się zgłosić do jakiejś firmy, która takie przeprowadza, na przykład tutaj: http://www.bhpnawigator.com.pl/


Frodo1988

Napisano 13 marzec 2018 - 08:24

Tak jak kolega pisze, żadna firma nie zatrudni pracownika, który nie ma szkoleń z zakresu bhp.

_____________________________________

http://szkoleniebhp..../szkolenia-bhp/


gregorz111

Napisano 16 luty 2018 - 12:53

Praca bez szkolenia bhp jest niemożliwa, jest to niezgodne z prawem. Zawsze przed rozpoczęciem pracy trzeba przejść takie przeszkolenie, nie jest ono długie.


fashion.victim

Napisano 16 luty 2018 - 10:09

Praca bez szkolenia BHP? To niezgodne z przepisami


Napisano 29 styczeń 2018 - 12:16

Jeśli poszukujesz firmy która przeprowadzi szkolenie BHP, polecam www.bhpactive.pl . Przede wszystkim któtkie terminy i profsjonalna obsługa.

Napisano 28 styczeń 2018 - 23:15

Zawsze można zrobić sobie szkolenie albo technika bhp. Ja wybrałam tą drugą opcję i w 1,5 roku w szkole policealnej dla dorosłych w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory zrobiłam sobie technika. Zajęcia odbywały się w weekendy więc dla mnie to było wygodne. Dzięki tym kwalifikacjom znalazłam dużo lepszą pracę.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)