Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Motywacja /finanse


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ydzik

Napisano 22 styczeń 2019 - 11:57

W mojej firmie bardzo pomogły szkolenia motywacyjne oraz szkolenia z rozwoju osobistego. Z tego co kojarzę były to szkolenia z firmy http://www.misala.com.pl/ i raczej każdy z pracowników wychodził z takiego spotkania zadowolony. Ukryć się jednak nie da, że najczęściej motywują do pracy pieniądze oraz ciekawe projekty w realizacji.


szachmat89

Napisano 10 maj 2018 - 17:46

Ja byłbym bardzo zadowolony gdyby moja firma zainwestowała w platformę https://www.nais.pl/ W Polsce do najpopularniejszych świadczeń należą pakiety podstawowej opieki medycznej, dodatkowe zajęcia sportowe, telefon służbowy do użytku prywatnego oraz szkolenia i kursy zawodowe. Co ciekawe na liście 10 najczęściej przyznawanych świadczeń dodatkowych zabrakło prywatnej opieki stomatologicznej, zwrotu kosztów dojazdów oraz biletów na wydarzenia kulturalne, które to z kolei pojawiły się w rankingu benefitów najbardziej pożądanych przez pracowników.


kitki

Napisano 29 wrzesień 2017 - 15:43

Sposobów na motywację pracowników jest bardzo dużo. Podwyżki to jedno ale warto też dać takiemu pracownikowi możliwość rozwoju. Słyszeliście o konkursie organizowanym przez GMC Poland http://gmcpoland.pl/ ? To takie symulacje biznesowe - są tworzone 5 osobowe grupy, które ze sobą rywalizują. Zarządzają firmą w sieci itd. Można zdobyć sporo nowych umiejętności i doświadczenia. Kolejna edycja rusza już w październiku więc lada dzień :)


Napisano 24 czerwiec 2017 - 17:23

u nas o dobre relacje pracownik-pracodawca, ale i o wlasciwe wspracie teamu dba hre.pl Dzieki budowaniu modeli kompetencji, które dla nas opracowali współpraca wewnętrzna przebiega dużo łatwiej i co najwazniejsze przyjemniej. Nagle okazało się, że nie zawsze winę za wszystko ponosi szef, ale i trzeba było przyznac się do tego że i my często nie dajemy z siebie maksimum


adbams

Napisano 09 czerwiec 2017 - 13:49

Pracownicy bardzo często uważają, że najbardziej ich motywuje gotówka. Faktycznie jest to bardzo ważny aspekt dla pracowników jednak szkolenia i wykłady motywacyjne pomagają ludziom i w życiu prywatnym i na drodze zawodowej. Często uświadamiają jakie popełniamy błedy i co poprawic. Ja często ogladam na yt filmy motywacyjne Pana Mateusza http://jaksiezmotywo...euszu-grzesiaku  moim zdaniem jest the best. To co robi i jak robi..  no szacunek.. 


Napisano 16 grudzień 2016 - 11:11

W naszej firmie działa zespół specjalistów z care solutions. Dbają o nasze samopoczucie - organizują nam szkolenia z radzenia sobie ze stresem, odżywiania, organizacji czasu etc. Mamy możliwość umówienia się na 15 minutowy masaż w czasie godzin pracy, co bardzo odpręża i oczyszcza umysł smile.png To dobra motywacja do pracy


cris02

Napisano 05 grudzień 2016 - 09:19

U nas w firmie postanowiliśmy nawiązać współpracę z http://bb-mdi.pl/Strona gdzie prowadzony jest coaching internetowy przez mentora Billa Bellensa. Każdy kto chciał mógł zapisać się na kurs "droga do sukcesu" za który my płaciliśmy. Całość wyszła bardzo pozytywnie a pracownicy przyznawali, że ich nastawienie do życia i pracy zmieniło się drastycznie na plus :)


artem

Napisano 13 październik 2016 - 17:37

U nas to premia + wypady integracyjne + szkolenia. Ostatnio z kamillizurej.pl.


pomocna

Napisano 03 październik 2016 - 15:34

W mojej firmy mamy programy motywacyjne pozapłacowe http://sodexomotywacja.pl/, sama korzystam z karty lunch pass (dofinansowanie do posiłków pracowniczych). Szkolenia też mamy :) I jest ok, premie miałam we wcześniejszym miejscu zatrudnienia - czasami było to 10 zł :) zdecydowanie wolę obecny system. 


Napisano 06 lipiec 2016 - 21:35

Siemka!

Co Was głównie motywuje? Chodzi mi głównie o pracę w branży bank/finanse

Ja pracuję w Skoku i najlepszy motywator dla mnie to premie i udział w szkoleniach itp. 
Jak u Was? Kto się podzieli?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)