Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: działalność handlowa i rolnictwo


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pomocna

Napisano 15 maj 2020 - 19:54

Jeśli chcesz się utrzymać na rynku to stale musisz inwestować w gospodarstwo, to prawda. Ale im większe inwestycje tym większe i zyski. Wiele porad w temacie hodowli, upraw można znaleźć na https://swiatrolnika.info/ . Jeśli są tu jacyś rolnicy i nie znają jeszcze tego portalu to polecam zajrzeć. Mój brat prowadzi gospodarstwo od 15 lat i tam wyszukuje odpowiedzi na interesujące go sprawy. 


rei

Napisano 10 maj 2020 - 16:16

Ja też nie jestem rolnikiem, ale mój kuzyn przykładowo tak i widać, że ma z tego zysk. Myślę, że z każdym biznesem jest zawsze jakieś ryzyko. Jednak będą sprawnym, dobrze zarządzając firmą można osiągnąć  sukces.  Mój kuzyn przykładowo cały czas inwestuje w swoje gospodarstwo, ostatnio wiem że kupował na stronie  https://www.dojczfar.pl/filtry filtr do maszyn.


Alinna

Napisano 04 czerwiec 2019 - 05:28

Ja niestety nie jestem rolnikiem i nie wiem za wiele w tym temacie, ale tak się składa, ze od dłuższego czasu interesuje się tym tematem, bo mój mąż zastanawia się nad przeprowadzeniem sie na wieś i szukam sobie informacji, które mogą mi się przydać w podjęciu decyzji. Nie wiem dokładnie jakich informacji szukasz, ale domyślam się, że chodzi o kwestie finansowo księgowe. Jeśli tak, to moze artykuł z tego linka 

http://www.pbp-bank....nej-ksiegowosci coś Ci wyjaśni. 

Forumowicz84

Napisano 18 luty 2019 - 23:09

Jeśli chodzi o rolnictwo, to czy ktoś z Was zajmował się już uprawą jęczmienia ozimego http://syngenta.pl/u...-jeczmien-ozimy ? Na podanej stronie udało mi się znaleźć różne odmiany i właśnie zastanawiam się, która może być najlepsze. Myślę, że będziecie mi w stanie pomóc, dlatego jestem bardzo ciekawa, co i jak wygląda.
 


Napisano 19 lipiec 2010 - 15:16

Witam szukam kogoś kto prowadzi księgowość osobie prawnej zajmującej się działalnością handlową i produkcją rolniczą , mam kilka wątpliwośći i chciałalbym z kimś się naradzić z góry dziękuje .

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)