Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: samochód firmowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jakub.m

Napisano 26 lipiec 2021 - 11:19

Ma ktoś takie auto firmowe w leasingu? Od jakiej kwoty można teraz coś takiego wziąć?


oleslaw

Napisano 25 lipiec 2021 - 21:18

Dobry temat, w sam raz na wakacje :) 


McLoski

Napisano 25 lipiec 2021 - 19:00

Moim zdaniem bardzo fajną opcją może być nowa Dacia Duster. Autko prezentuje się znakomicie a wewnątrz przy okazji jest bardzo dużo miejsca :) Aktualnie ceny tego samochodu są również niesamowicie atrakcyjne - https://www.daciafin...-samochody-nowe . Także uważam, że to bardzo dobra opcja :) 


Arystokratka

Napisano 21 lipiec 2021 - 13:56

wiele osób jeździ firmowym pracy i prywatnie:)


radoslaw

Napisano 21 lipiec 2021 - 12:27

Firmowy samochód to zarówno wygoda jak i nieco odpowiedzialności. Bo jeśli katalizator nadaje się tylko na skup katalizatorów, to warto go wymienić i mieć dobrze działający samochód.


rozali33

Napisano 10 lipiec 2021 - 16:39

Myślę, że korzystniejszą opcją będzie korzystanie z aut z wypożyczalni. Ale takie jak ta https://beep.rent/ - gdzie auta udostępniane są na zasadzie carsharingu. Sama korzystam z aut w ten sposób i jest to mega wygoda. Wszystkie formalności i opłaty online. Do tego auto można wypożyczyć w niemal dowolnym miejscu w kraju i tak samo zwrócić.


ZDUNS

Napisano 25 maj 2021 - 14:42

Cześć, 

 

Co myślicie o windach w samochodach dostawczych i ich użyteczności w stosunku do alternatywnych sposobów załadunku ? Ostatnio trafiłem na ofertę firmy MDE-Lifts i bardzo podoba mi się koncepcja ich wózka samozaładowczego.


Napisano 25 maj 2021 - 09:49

Polecam zastosować zabezpieczenia przeciwko kradzieży auta oferowane przez firmę Niedźwiedź-Lock. Są one niezawodne, sam zleciłem ich instalację w całej mojej flocie aut firmowych. Polecam.


wolna

Napisano 25 luty 2021 - 08:54

Musisz zadbać też o odpowiednie wyposażenie takiego samochodu. Myślę, że przydać Ci się może między innymi skrzynka adr: https://grandson.pl/...asa-3-p-87.html. Koniecznie zapoznaj się z obowiązującymi aktualnie przepisami.


maciek_p

Napisano 05 luty 2021 - 14:53

Tutaj https://beesafe.pl/macie ofertę na ubezpieczenia ac i oc i dla auta w waszej firmie będą to najlepsze polisy. Zobaczcie na usługi dodatkowe, 'wygodny kierowca' szczególnie polecana jest, sami wtedy zabierają wasze auto na serwis.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)