Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Outsourcing it w firmie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wicehrabia

Napisano 09 marzec 2020 - 09:08

Czy outsourcing IT jest opłacalny? Jeśli się nad tym zastanawiacie, być może ten artykuł http://skleppc.pl/cz...informatycznej/ rozwieje wasze wątpliwości?


kozlowskiczeslaw1

Napisano 28 styczeń 2020 - 17:51

u mnie w firmie korzystamy z usług firmy Kumanet z Wrocławia. Świetni specjaliści od spraw związanych z IT. 


zimbol

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:15

W razie uszkodzonego sprzętu, trzeba mieć zawsze kontakt do kogoś, kto szybko rozwiąże problem. Mnie najbardziej zadowolił outsourcing it gliwice od http://www.delkomtec...-informatyczna/, ze względu na niskie ceny, ale przede wszystkim na godne warunki usługi. 


Fizo

Napisano 27 listopad 2019 - 14:21

Pewnie, takie firmy mają najnowsze rozwiązania do zaoferowania.


amelia7878

Napisano 27 listopad 2019 - 13:32

My korzystamy z usług firmy http://inventon.pl/ właśnie w ramach outsourcingu IT. Moim zdaniem naprawdę dobrze się to sprawdza, jest opłacalne finansowo i przede wszystkim zapewnia nam odpowiednią jakość współpracy takie rozwiązanie.


Fizo

Napisano 22 listopad 2019 - 15:33

Myślę, że zdecydowana większość małych firm korzysta z outsourcingu IT. Nie opłaca się zatrudniać pojedynczej osoby, która by miała zajmować się tym wszystkim

 

Tutaj na tech360.pl jest opisany zakres usług, które można uzyskać w ramach kooperacji. Outsourcing IT to przede wszystkim optymalizacja kosztów w firmie. Zakładając, że współpracuje się z fachowcami w dziedzinie :)


Nana30

Napisano 04 listopad 2019 - 14:43

Znaczy ja ogólnie korzystałam z usług leasingu pracowniczego za pomocą firmy https://www.viacore.pl/ i jestem mega zadowolona. Po pierwsze ponieważ pomogli mi znaleźć odpowiednich pracowników z potrzebnymi kwalifikacjami na dane stanowisko. Po drugie ponieważ nie musiałam martwić się przy tym rekrutacją, podpisywaniem umów itp. No i po trzecie, ponieważ rzetelnie i sprawnie zrealizowali moje zlecenie, dzięki czemu błyskawicznie otrzymałam potrzebnych mi w firmie pracowników. Także ja polecam takie usługi, zwłaszcza tej firmy. 


AlicjaM

Napisano 31 październik 2019 - 11:16

Myślę, że zdecydowana większość małych firm korzysta z outsourcingu IT. Nie opłaca się zatrudniać pojedynczej osoby, która by miała zajmować się tym wszystkim


fashion.victim

Napisano 31 październik 2019 - 11:01

W sumie dlaczego nie? Korzystanie z Outsourcingu jest obecnie bardzo popularne i to na wielu różnych płaszczyznach i działaniach


jo.ann

Napisano 30 październik 2019 - 14:15

To ciekawe rozwiązanie warto o tym poczytać i przemyśleć wdrożenie. Z proponowanego wyżej artykułu wynika że zdecydowanie ma to sens. Nigdy nie zaszkodzi zapoznać się z ofertą kilku firm, trzeba podążać za nowymi możliwościami. Spojrzałam z ciekawości na ofertę firmy oferującej systemy WMS i rzeczywiście brzmi to wszystko dość kusząco. Zaciekawiłeś mnie i sama przyjrzę się bliżej temu tematu. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)