Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: inwestowanie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marmur87

Napisano 14 październik 2019 - 18:48

Moim zdaniem najbardziej opłacalne jest obecnie inwestowanie w nieruchomości. Jednym z rodzajów takiej inwestycji jest flipping. To jeszcze niedawno było zupełnie obce pojęcie. Dziś zajmuje się tym co raz więcej ludzi. Czym dokładnie jest flipping? O tym przeczytacie na stronie 

https://inwestujwnie...-mozna-zarobic/

mityczny

Napisano 13 październik 2019 - 19:50

Jak najbardziej podzielam zdanie osób mówiących o tym, że warto inwestować pieniądze w rozwój biznesu. Tak naprawdę to jedyna droga do finansowej niezależności w dłuższej perspektywie. Trzeba także wziąść pod uwagę odpowiednie wyszkolenie swojej kadry pracowniczej by osiągała jak najlepsze rezultaty. Zawsze też można pokusić się o cięcia kosztów tam gdzie się da. Nie wiem czy orientujecie się w takiej kwestii ale można bez większego problemu znaleźć specjalistów z innych krajów którzy zrobią to samo o wiele taniej. Zerknijcie zresztą na ten serwis - https://www.aterima-work.pl/jest tam wyjaśnione jak to wszystko działa.
 


Bashka87

Napisano 30 wrzesień 2019 - 19:54

A mój mąż zakupił ostatnio w ramach inwestycji srebrne monety: amerykański orzeł  i liść klonowy. Jak widać, są różne obszary, w których można lokować swój kapitał :) 


Kamilian

Napisano 09 wrzesień 2019 - 22:22

Moja ostatnia inwestycja o ile mogę tak to określić, była związana z małżonką. Po prosu przegrałem z nią zakład i zgodnie z tym o co się założyliśmy, kupiłem jej nowiutkiego  robota Sauber TH7. Nie ukrywam, ze mnie to troszkę zabolało, bo fundusze planowałem wydać na coś innego, ale cóż zakład, to zakład.


metzink

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:16

panele elewacyjne również są bardzo dobrą inwetycją !! B)


AndrzejWo.

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:03

Ja osobiście zainwestowałem w pompy ciepła i jestem mega zadowolony daje lepszy efekt niż palenie tradycyjne w piecu drewnem przynajmniej nie walczysz z rospałką  :lol:  Ogólnie jak ktoś buduje domy pasywne czy eko to pompy ciepła tylko na plus nic dodać nic ująć


pasia87

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:16

Sprawdź sobie ofertę tej mennicy https://mennicakapitalowa.pl - u nich zakupić można różne ciekawe rzeczy - złote lub srebrne monety, sztabki złota, brylanty inwestycyjne... Wielu ludzi lokuje kapitał właśnie w ten sposób :)


patiks

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:42

Najlepiej wejść w system XTB i z nimi działać, a ile z tego wyciągniecie, to już całkiem inna kwestia. Podejmowanie decyzji nie jest prostym tematem, ale jeśli wszystko będziecie ogarniać, decyzje będą podejmowane rozsądnie, to też zrealizujecie wszystkie cele. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie każdego elementu – wówczas też i efekty powinny być w porządku. Poświęcajcie jak najwięcej czasu analityce – korzyści zauważycie. 


biggy

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:34

A co myślicie o inwestowaniu w lokale usługowe - na wynajem pod sklepy, punkty usługowe itp.? Zastanawiamy się nad taką opcją wynajmu w nieruchomości... Znalazłam ciekawą ofertę dobrego dewelopera https://www.apm-deve...lokale-uslugowe Wydaje mi się to bardziej opłacalna opcja niż mieszkanie na wynajem. Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie? 


mari8

Napisano 21 czerwiec 2019 - 20:27

Przede wszystkim, warto zastanowić się nad znalezieniem stabilizacji, która pozwoli Ci na osiągnięcie konkretnego pułapu. Dlatego, jeśli chcesz jeszcze prężniej rozwijać swoją firmę postaw na www.finiata.pl który będzie świetnym elementem na początek. To odnawialna linia finansowania, która działa jak karta kredytowa. Wszystko załatwiasz online, bez wychodzenia z domu. Czy nie jest to proste? Sprawdź ich i poznaj więcej szczegółów. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)