Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Co robicie w wolnej chwili


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wbSEO

Napisano 21 luty 2020 - 18:01

Sport i książka


Aligru

Napisano 21 luty 2020 - 12:18

ja łażę o górach, uwielbiam Karkonosze, do wędrówek można się zainspirować tutaj: http://www.echo24.tv...m-edukacji-1668


malwinkapl

Napisano 19 luty 2020 - 15:07

jak aktualnie wybieram.. dzwonek do drzwi :P


mgzeta

Napisano 19 luty 2020 - 11:04

Ja od jakiegoś czasu wolne chwile poświęcam na naukę i rozwój osobisty. Czytam sporo książek ale nie tylko. Od zawsze interesuje się sportem i aktywnością fizyczna. Dlatego myślę by zostać trenerem personalnym. Tak się składa, że na https://health-factory.pl/ jest już rozkład szkoleń na 2020 i będzie szkolenie w moim mieście. 


ankaskakanka

Napisano 18 luty 2020 - 17:44

W wolnym czasie.. chodzę. Zawsze z lekką  zazdrością patrzyłam na osiągnięcia znajomych, którzy chwalili się przebiegniętymi kilometrami na Endomondo.. I ilekroć wychodziłam biegać, tylekroć wracałam sfrustrowana, bo okazywało się, że to nie dla mnie. I wiecie co? Zaczęłam chodzić, maszerować (szybkim tempem) i to było to! Zaczęłam od tras nieopodal domu, ale było mi mało, więc szukałam w Polsce (bo mamy piękny kraj) miejsc, dookoła których można łazić bez końca. Jest tyle pięknych szlaków, tyle pięknych lasów, parków do pokonywania kilometrów w Polsce, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli ktoś z Was ma podobną pasję, bo może podrzuci mi kilka fajnych miejsc? Ja ostatnio znalazłam pokój do wynajęcia w Mogilanach koło Krakowa  i stamtąd codziennie zmierzałam w innym kierunku. Odwiedziłam też Kraków, ale uważam że te mniejsze mieściny mają dużo więcej uroku, aczkolwiek to kwestia indywidualnych upodobań! :) 


wicehrabia

Napisano 30 styczeń 2020 - 10:22

To fajnie. Mam nadzieję, że praca przynosi efekty.


rebiton34

Napisano 24 styczeń 2020 - 08:53

Ja zajmuję się swoim ogródkiem. Poświęcam mu sporo czasu, bo lubię to robić. Ostatnio na przykład wyłożyłem kostkę brukową, którą kupiłem tutaj https://www.jadar.pl/kontaktjadar.html . O dziwo zamówiony towar dostałem już na drugi dzień. Nie często zdarza się coś takiego. Z pewnością zrobię tam jeszcze zakupy. 


Monkey_Funcky

Napisano 14 styczeń 2020 - 13:36

Jeśli się takowa u mnie trafi to albo śpię, albo czytam książkę.


mamarek44

Napisano 13 styczeń 2020 - 17:40

Sporo osób widzę spędza wolny czas obstawiając mecze online. Jeśli tak rzeczywiście jest to na pewno zainteresuje was to co znajdziecie na tej stronie https://bonusowo.pl. Jest tutaj sporo ciekawych informacji o aktualnych promocjach bukmacherskich i wydaje mi się, że każdego kto obstawia online, powinno to zainteresować


Fizo

Napisano 13 styczeń 2020 - 14:24

I prawidłowo. tak powinno się spędzać czas wolny.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)