Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kredyt


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Lucy2000

Napisano 27 lipiec 2020 - 18:58

No cóz.. Kredyt to zawsze bardzo ciężka i odpowiedzialna decyzja :)  Ja ogólnie jestem zwolenniczką odkładania pieniędzy ale nieraz pewnie warto :)  Jeśli już bym się decydowała na pożyczki to na bank nie chciałabym normalnych kredytów gotówkowych. Jak chcę kupić jakieś AGD czy samochód to myślę, że najlepszą opcją jest wybranie kredytu celowego. Takiego jak tutaj - https://nissanfinance.pl/4_25 . Kredyt typowo gotówkowy, myślę , że byłby dużo droższy.


aberumars

Napisano 24 lipiec 2020 - 06:29

Osobiście jeśli chodzi o kredyty to mam takie zdanie, że lepiej ich unikać


kozlowskiczeslaw1

Napisano 18 lipiec 2020 - 11:22

Jeśli chodzi o kredyty, to polecam sprawdzić firmę https://mbfinanse.pl/ Na pewno doradzą coś w sprawach kredytów!


Naster

Napisano 13 lipiec 2020 - 11:42

Wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu i nawet nie patrzy na to aby sprawdzić w porównywarce gdzie będzie najtaniej. Ja skorzystałem z opcji takiego sprawdzenia i zobaczyłem to na stronie https://www.biurokre...ider.pl/wniosek było warto. 


Forumowicz84

Napisano 21 czerwiec 2020 - 20:46

Najpierw Profesjonalne doradztwo kredytowe, a dopiero później decyzja o kredycie, dlatego powinniście się dokładnie nad wszystkim zastanowić. 


Napisano 08 maj 2020 - 10:59

Jeśli nie musisz to nie zadłużaj się, racja. Ale kredyt wzięty z głową to nawet dobra decyzja. Dlatego ja wziąłem kredyt bez prowizji w Getinbanku - przejrzyste warunki, szybka decyzja kredytowa i gotówka na dowolny cel po niedługim czasie była u mnie.


mdert

Napisano 03 maj 2020 - 19:15

Cześć, wychodzę z założenia, że jak tylko możesz, to nie zadłużaj się. Jeśli bardzo potrzebujesz pieniędzy na remont, to prawdopodobnie wystarczy kredyt gotówkowy. Ma on gorsze oprocentowanie od hipotecznego, ale uzyskasz go znacznie szybciej i łatwiej. Przeglądnij porównanie kredytów gotówkowych, warto zwrócić uwagę na parametr RRSO. Właśnie dlatego podałem ten link, gdzie jest porównanie ofert w tabeli i możesz zastosować sortowanie po względem wybranego parametru.


Adaś2486

Napisano 24 marzec 2020 - 11:38

Spróbuj wejść sobie na stronę https://finrada.pl/pozyczki-jest tam tak dużo opcji kredytowych, że nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie, polecam.


mari8

Napisano 24 marzec 2020 - 09:15

Dla wielu osób temat kredytu jest niezwykle trudny i przejmujący. Nie ma się co dziwić - wzięcie kredytu we frankach to ogromne obciążenie, które wymaga ogromnego poświęcenia i zaangażowania. Polecam zatem sprawdzić http://www.frankowcy.pl/ gdzie każdy znajdzie pomoc i wsparcie, a także ciekawe artykuły i porady. 


justynakrosno

Napisano 20 marzec 2020 - 22:03

Ja dostałam kredyt na dobrych warunkach dzięki firmie ImperiumFinanse.pl, polecam https://imperiumfina...redyt-dla-firm/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)