Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wiosenna promocja - najlepsze kursy w internecie!


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wilkstepowy

Napisano 23 luty 2019 - 22:38

Ciekawe spostrzeżenie i słuszne- trzeba też sprawdzać, czy kantor online poza promocją oferuje korzystne warunki  wymiany walut- tj. atrakcyjny kurs i niski koszt. Tak jest najlepiej, bo szkoda czasu aby rejestrować się w danym kantorze wyłącznie dla skorzystania z jednorazowego rabatu.


Ktośek

Napisano 28 styczeń 2019 - 13:22

Kiedyś zarejestrowałem się w kantorze który w porównywarce był na 1 miejscu i  reklamował się kursem bez spreadu. Okazało się, że tylko na 1000 EUR a do wymiany miałem dużo więcej. 1000 EUR mogłem wymienić po kursie bez spreadu a resztę po bardzo słabym kursie. Kantory na 4,5,6 miejscu w porównywarce miały o 1,5 grosza lepsze kursy! Wymieniłem więc 1000 EUR w tamtym kantorze a resztę  przerzuciłem do kantorekspert ponieważ mieli najlepszy kurs. Kolejna ciekawostka: w kantorze z promocją, na złotówki z wymiany 1000 euro musiałem czekać 3 godziny a w kantorekspert na złotówki z wymiany o wiele większej kwoty 5 minut. Tak wyglądają te promocje w rzeczywistości. 


wilkstepowy

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:21

No i promocję też ma korzystną, tylko w Pluskantor widziałem aby można było pierwsze przewalutowanie wykonać kompletnie bez żadnych kosztów (0 spreadu, 0 prowizji, czysty kurs rynkowy).


Napisano 09 październik 2018 - 23:22

Ja mam na telefonie akurat mobilną wersję pluskantor.pl, działa całkiem sprawnie, no może poza strefami gdzie są jakieś problemy z zasięgiem internetu , ale to się rzadko zdarza i nie z winy aplikacji, bo nawet przeglądarkę wtedy ciężko uruchomić. Na co dzień jak korzystam to nic się nie zawiesza, można wykonać wymianę waluty bez problemu i wysłać też przelew. Zaleta też jest taka że ogólnie ten kantor oferuje tylko natychmiastowe realizacje.


Amoniaczek2

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:04

Ja sobie zawsze sprawdzam jakie kursy gdzie są, bo czasem okazuje się, że mają różne opłaty i ceny więc można wybrać tam gdzie jest najkorzystniej. A jaki masz internet w telefonie? Dobrze Ci działa?


Napisano 08 wrzesień 2018 - 15:44

A po co wymieniać walutę w angielskim kantorze internetowym skoro polskich jest dużo i oferują w dodatku rewelacyjne kursy walut? Ja korzystam z Gieldawalut.com i gdzie bym się nie znajdował to przecież i tak mam ten kantor w zasięgu, wystarczy mi nawet internet w telefonie aby skorzystać z usługi. Dzięki temu że kantor funkcjonuje 24/7 barierą też nie jest inna strefa czasowa.


Napisano 31 lipiec 2018 - 12:56

Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs angielskiego on-line?

 

obadaj etutor.pl - mają bardzo kompleksowy kurs na każdy poziom znajomości języka


Gustav2

Napisano 27 lipiec 2018 - 22:10

Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry kurs angielskiego on-line?


mgzeta

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:10

Najlepiej to skorzystaj z kalkulatora walutowego np. na Cinkciarzu https://cinkciarz.pl...ulator-walutowy i zobacz jaki kurs Ci pokarze, porównaj go z innymi kantorami i sprawdź gdzie masz najlepszy. Ale na Cinkciarzu jeśli wymieniasz większą kwotę to kurs dopasuje się do korzystniejszej automatycznie. Masz też coś takiego jak transakcje społecznościowe i wtedy sam ustalasz kurs. Opcji jest masa jeśli zależy Ci na na prawdę dobrej wymianie, choć te online zawsze są lepsze o wymiany w banku czy kantorze stacjonarnym. 


Napisano 06 lipiec 2018 - 20:48

W Amronecie tak samo, a promocja taka, że przez tydzień czasu obniżają o 90% prowizję. Warto więc wykorzystać ten okres na jakieś konkretne przewalutowanie za pośrednictwem Amronet, wychodzi niemal za darmo.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)