Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: kantory


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 kwiecień 2018 - 00:05

Najdłużej wymieniam walutę w kantorze Amronet, w międzyczasie zdarzało się w innych e-kantorach lecza tak całościowo łącznie ze sprawnością przelewów to jednak Amronet najlepiej wypadł i zostałem przy tej jednej firmie.


Napisano 29 marzec 2018 - 20:52

Mnie się coraz częściej z kolei zdarza wymieniać przez platformę gieldawalut.com, kursy są lepsze niż w wielu podobnych miejscach, ponadto zawsze szybko otrzymuję przelewy.  Widać że to poważna firma, do wszystkich transakcji i operacji dostaję mailem potwierdzenia, mam też od ręki dostępną pełną historię tak jak w banku.


Napisano 17 marzec 2018 - 21:53

Fakt kantor mógłby może zadbać o ciekawszy design witryny, niemniej jednak jest czytelna. Ważniejsze są ceny i to jak działa, a w tym zakresie absolutnie nie ma o co się przyczepić do Pluskantor.pl.


Napisano 22 luty 2018 - 21:26

Strona na pierwszy rzut oka tak średnio atrakcyjna, ale funkcjonalność Pluskantor.pl po prostu mega, to muszę przyznać, najszybsze wymiany jak do tej pory, a uprzednio już z kilku e-kantorów korzystałem.

Napisano 19 luty 2018 - 23:48

Nie lubię skomplikowanych opcji, zawiłości itp. Nawet jeśli są korzystne, mi zalezy na czasie głównie. Takim kantorem w sam raz dla mnie jest pluskantor.pl, wiadomo od razu co i jak, szybka rejestracja, przewalutowania i przelewy tak samo.

Napisano 05 luty 2018 - 18:39

A mnie się podobają najbardziej szybkie-natychmiastowe w sumie przewalutowania na Gieldawalut.com po kursie dostępnym. Minuta i po wszystkim, przelew bezpieczny, zawsze muszę uwierzytelnić kodem, idzie sprawnie, wygodnie, dużo oszczędza się właśnie na transferach walutowych.

Napisano 29 styczeń 2018 - 21:01

Ostatnio coraz bardziej mnie przekonuje internetowa gieldawalut.com a to dlatego, że gdy ostatnio miałem do przewalutowania nieco więcej pieniędzy niż zwykle i chciałem zrobić to jeszcze taniej, po kursie własnym wymieniłem całość w niespełna 3 godziny, taka opcja jest naprawdę ciekawa, no i realnie da się:)

patiks

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:41

Kantor Plus, jest taka sieć kantorów przy A4, wymieniałem w Zgorzelcu. Spread 0,5 grosza. Kurs zawsze na poziomie nawet poniżej online. Też nie rozumiem dlaczego, bo przecież wymiana online jest bardziej wymagająca... Ale co mnie to... skoro dają taniej?

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:32

Dawno już nie przeglądałem ofert zwykłych kantorów, jak parę lat temu zaczęłam wymieniać na Amronet.pl dałam sobie z tym spokój. Jest szybciej, znacznie wygodnie i skoro był zawsze taniej to raczej nic się nie zmieniło. Wnioskuję też tak po licznych opiniach klientów:)

Napisano 15 styczeń 2018 - 01:14

A ja mam małą firmą w małym mieście i jak co do czego przyjdzie mam tam do wyboru 2 kantory, które trzymają się tych samych cen a negocjować można tylko przy wysokich kwotach. Wyszedłem więc z założenia że internetowo będzie lepiej. I jest. Łatwiej jest mi też dopilnować finansów jak kupuję walutę na gieldawalut.com, szczególnie w zakresie przelewów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)