Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki program do PIT?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wilkstepowy

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:11

Teraz to chyba wszystko jest już po stronie Urzędów Skarbowych? Slyszałem, że już nie będziemy samodzielnie rozliczać.


Napisano 09 styczeń 2019 - 13:56

ja w tym programie rozliczam wszystko co roku 
darmowepity.pl
darmowy, nie trzeba zakladac konta

Nelka

Napisano 26 styczeń 2018 - 06:34

Zgadzam się z tym. Czasem ludzie nie zdają sobie sprawy jak wiele dobrego można zrobić przekazując ten 1%. Fundacja Pociecha http://www.fundacjapociecha.pl/ faktycznie zajmuje się tymi najbardziej potrzebującymi dziećmi, sprawia, że mają pomoc w nauce, ciepły posiłek, czy nawet wyposażenie do szkoły. Finansują im kolonie, dzięki czemu dzieciaki mają szansę na spędzenie wspaniałego czasu wśród rówieśników, a także działa to pozytywnie na ich rozwój. Niestety, tego w swoich domach by nie zaznały, pomóżmy więc Fundacji zadbać o ich lepszy start w życie. Można skorzystać z darmowego i sprawdzonego programu www.pit.FundacjaPociecha.pl.


Napisano 22 styczeń 2018 - 14:41

Sprawdźcie sobie bezpłatny program www.pit.FundacjaPociecha.pl rozliczając się za jego pomocą można wesprzeć Fundację Pociecha. Ona zajmuje się wsparciem świetlic środowiskowych, gdzie dzieci z ubogich rodzin mogą przyjść odrobić lekcje, zjeść posiłek, fundacji dba o to, żeby dzieci nie wychowywały się na ulicy, żeby miały możliwość rozwijania swoich zainteresowań itp.


Napisano 25 sierpień 2017 - 10:13

Rozliczam się na PIT 37. Korzystam ze wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego przez pit-format.pl. Dane podatkowe ściągam bezpośrednio z platformy Ministerstwa Finansów, formularz automatycznie się uzupełnia, sprawdzam i wysyłam do US (zeznanie elektroniczne). Szybszej formy rozliczenia podatków obecnie nie znam :) Przy okazji program ma fajną bazę danych o ulgach, a na stronie jest sporo poradników dla różnych grup podatników. Nie wiem, czy to przypadkiem nie najstarszy w Polsce program do rozliczeń podatkowych. Bardzo dobrze rozwijany, prosty i darmowy, co najważniejsze :)


 


Baklazanka

Napisano 28 marzec 2017 - 08:58

Zgadzam się, przez pitax rozliczyć się każdy zdoła. Już któryś rok właśnie z rzędu tak sie rozliczam i chwalę sobie taką formę, bo to przede wszystkim jest wygoda. Stronka jest tak skonstruowana, ze wszystko jest krok po kroku, każdy ogarnie temat, zapewniam ;)


Napisano 23 luty 2017 - 18:43

Ja uważam ,ze najlepszym programem z jakim się spotkałam jest Pitax . Bardzo prosto sie go obsługuje wink.png wszytsko fajnie wytłumaczone i mam gwarancje ,ze nie zrobie błędów wink.png


luke45

Napisano 21 luty 2017 - 12:56

Ja korzystam z programy na stronie MF.


Napisano 19 luty 2017 - 10:22

ja spróbowałam pitaxa - w sumie pierwszy z brzegu program wziełam ale moim zdaniem jest super prosty i intuicyjny! a czego tu chcieć więcej!!


Ajlar

Napisano 03 luty 2017 - 20:58

Ja uzywam od 2 lat programu, ktory mozna pobrac ze strony: http://www.pit-forma...icz-darmowy-pit- sprawdzony przez ponad 12 milionów podatników. Od tego czasu skladam tylko i wylacznie eDeklaracje. Jest to o wiele prostszy sposob na rozliczenie z US. PITy 2017 takze bede w tym roku skladac elektronicznie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)