Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zakup programu księgowego dla biura


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 09 lipiec 2014 - 07:50

Potrzebujesz intuicyjnego programu księgowego z bogatą funkcjonalnością dla biura, z możliwością korzystania z każdego urządzenia z dostępem do internetu, nie tylko z komputera!

 

Chcesz mieć program zawsze aktualny i zgodny z ustawą o rachunkowości!

 

Zależy Ci na możliwości używania Ctrl+F do wyszukiwania informacji w programie, czy możliwości wydruku dowolnego zestawienia prezentowanego aktualnie na ekranie!

 

 

Polecam program w wersji web MerSoft FK Finanse i Księgowość firmy Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

 

 

Zaletą programu MerSoft FK jest to, że realizuje i usprawnia wiele operacji księgowych poczynając od budowania planu kont, prostego księgowania dokumentów poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań.                                                                                                                                                                            

Zawiera pełną obsługę dokumentów kasowych, takich jak: KP, KW, raport kasowy, a także bankowych: wyciągi, raporty bankowe itp. Współpracuje z modułem MerSoft OT, bazując na dokumentach i zapisach w tym module utworzonych. Bardzo dużym ułatwieniem jest opracowana funkcjonalność automatycznym importów wyciągów bankowych. Program MerSoft FK został opracowany w sposób umożliwiający konfigurację dowolnego formatu wyciągu bankowego.

Za pomocą MerSoft FK - Finanse i Księgowość można dokonywać zarówno rozliczeń odbiorców, jak i dostawców, a także kompensat dokumentów,  drukować wezwania do zapłaty, noty odsetkowe i generować zestawienia dotyczące płatności w wielu przekrojach.  Na żądanie Klienta możemy przygotować dowolne zestawienia danych. Użytkownikowi udostępniamy generator raportów księgowych, które może on tworzyć, zapamiętywać i modyfikować. 

Funkcja Home Banking pozwala tworzyć i zapisywać przelewy, a następnie eksportować je do systemów oferowanych przez banki. Każdy  przelew może zostać wystawiony (najczęściej na podstawie istniejących już w systemie dokumentów rozliczeniowych z danym kontrahentem), opisany i przekazany do realizacji jako dokument elektroniczny.

 

Sprawdź http://www.meritus.pl/

 


 

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)