Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: magazyn w firmie budowlanej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 01 lipiec 2021 - 08:27

Na takim magazynie nie można zapominać też o odpadach. Są specjalistyczne kontenery samowyładowcze Tippo, dzięki którym można łatwo się tym zająć. Można je znaleźć na stronie https://skladuj24.pl/


sakira23

Napisano 14 maj 2021 - 16:30

Do takiego magazynu polecam te regały https://www.regaly.b...ynowe-1730.html. Idealnie sprawdzą się nawet przy dużym obciążeniu i są tanie jak na solidne regały magazynowe. Na rynku chyba lepszych się już nie dostanie. Sama mam takie od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje 


PawluM

Napisano 20 listopad 2019 - 07:33

Jeżeli potrzebujecie takiej powierzchni to po prostu zainwestujcie. Nie powinien to być aż tak wielki koszt. Każdy magazyn jednak potrzebuje odpowiedniego wyposażenia, regałów magazynowych, także i wózków widłowych. Jeżeli będziecie szukać maszyn budowlanych, wózków, podnośników, to oferta od https://gizo.pl/powinna was zainteresować. Tu nie tylko zaopatrzycie się w takie sprzęty, ale także będziecie mogli liczyć na serwis, naprawy na miejscu pracy maszyny.


jo.ann

Napisano 30 październik 2019 - 10:24

Dobrze zaplanowany magazyn to naprawdę sporo elementów, nie tylko sprawy rozliczania czy wyposażenia. Im hala większa i towaru więcej, a zapewne z czasem będzie się to rozrastać gdy zauważycie korzyści takiego rozwiązania, tym bardziej potrzebna jest prawidłowa organizacja. Nawet jeśli nie w tym momencie warto przyjrzeć się oprogramowaniom usprawniającym pracę: wydawanie i przyjmowanie towaru, wystawianie dokumentacji i wiele innych. Większość z nich jest dostępna w wersji darmowej co prawda z ograniczonymi funkcjami ale jako początkujący magazyn na pewno wystarczającymi.


Fizo

Napisano 13 wrzesień 2019 - 12:02

Magazyn to przede wszystkim trwała posadzka, regały i utrzymanie prawidłowej temperatury, w zależności od przechowywanego towaru.


ula13

Napisano 12 wrzesień 2019 - 13:50

W magazynie na pewno przydadzą się regały. Może zobacz

 tu https://www.e-regaly...alowe-1719.html

Są tu regały metalowe o różnych parametrach co pozwala dopasować je do swoich potrzeb. Wykonane z najlepszych materiałów, zabezpieczone przed korozją i wytrzymałe na duże obciążenia.


regał123

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:15

Ja z kolei chciałbym Wam polecić wysokiej jakości półki sklepowe lub magazynowe z firmy Reg-Met. Posiadają również solidne regały metalowe. To sprawdzone firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia na rynku. Szczerze polecam.


boddekk

Napisano 25 czerwiec 2019 - 15:03

Zobaczcie na coś takiego jak etykiety laminowane, co mogą wam dać, jak usprawnią działanie waszego magazynu ? Według mnie jedna z lepszych opcji w dzisiejszych czasach na rynku. Więcej na adres http://etykieta.info.pl/etykiety-laminowane/


Midam33

Napisano 22 styczeń 2019 - 21:35

Aby dobrze zadbać o wyposażenie magazynu z pewnością warto zadbaćo dobrej jakości sprężarki powietrza... Jestem bardzo ciekawa z jakich Wy korzystacie w swoich firmach? Jesteście zadowoleni? My prawdopodobnie postawimy na https://www.almig.pl/Oferują możliwość dostosowania urządzeń do indywidualnych potrzeb i dobry serwis


RobertiPatrycja

Napisano 24 październik 2018 - 11:04

Cześć, ja ze swojej strony mogę dać zielone światło na markę  https://www.mag-complex.pl/. Sprzedają różne rodzaje regałów, można u nich dobrać sobie wspornikowe czy paletowe wedle potrzeb. Mają indywidualne podejście, nie było problemu z dopasowaniem nam większej wyższej konstrukcji pod halę.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)