Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wada słuchu księgowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PatrycjaSzym

Napisano 17 październik 2019 - 13:16

teraz można sporo rzeczy robić online. Są narzędzia pozwalające na pracę z klientem poprzez wysyłkę dokumentów zakupowych/sprzedażowych np. poprzez ProFirma.

Klient ma aplikację, Ty masz dostęp do wszystkich dokumentów przesłanych przez niego. Jak chcesz z nim się skomunikować to wysyłasz mu wiadomość na apkę. Słuch tutaj nie jest potrzebny. No i to co klient potrzebuje to informacje o podatkach i zusach ... wszystko automatycznie pojawia mu się w apce.


Nielatający

Napisano 24 wrzesień 2019 - 15:13

En México, también las personas que trabajan en contabilidad no tienen problemas para trabajar como contadores. Por supuesto, se trata de personas con problemas de audición. Tienen Multilan Active allí, que es utilizado por muchas personas. Y les ayuda mucho :)


Nielatający

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:13

Nie no. Dla księgowego to nie powinien być wielki problem. Jest wiele miejsc, w których można pracować, bez konieczności kontaktu z klientem. A jak naprawdę księgowa ma kompleksy odnośnie swoich problemów ze słuchem, to niech przetestuje Nutresin, gdyż podobno ten olejek do uszu, potrafi bardzo pomóc. 


Napisano 22 sierpień 2019 - 12:54

Znam księgową niesłyszącą i radzi sobie, z tym że pracuje w firmie, a nie biurze rachunkowym, i są inne osoby, które mają kontakt z klientami z zewnątrz. Nie jest to przeszkoda nie do pokonania w dzisiejszych czasach, kiedy gro spraw można załatwić/wyjąsnić za pomocą maila lub komunikatorów, niekoniecznie werbalnie.


Napisano 22 sierpień 2019 - 12:46

Dzień dobry
Chciałem się spytać na ile praca księgowego jest związana z kontaktem z klientem oraz czy dużo jest rozmów między pracownikami? Pytam się ponieważ mam wadę słuchu i szukam jakiegoś zawodu w którym mógłbym spokojnie pracować mimo niedosłuchu.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)