Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do prowadzenia firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 13 lipiec 2020 - 10:57

I jak podjęliście już decyzję? Z chęcią dowiem się w jakim kierunku poszliście i jednocześnie czy ktoś ma więcej informacji na temat RafSoft 2020. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi!


PawełP32

Napisano 09 lipiec 2020 - 09:35

W mojej opinii natomiast zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez RafSoft jeśli chodzi o wygodny i efektywny program do organizacji w księgowości, a szczególnie między innymi fakturowania. Dlatego zajrzyj na https://ksiegowosc24...gram-do-faktur/ ponieważ świetnie się spisują i to zarówno jeżeli chodzi o poziom obsługi, jakość wykonania i zachowanie funkcjonalności. W końcu nasze problemy z dokumentacją i rozliczeniami w tym dziale się praktycznie skończyły.


jaroslaw35

Napisano 25 maj 2020 - 10:38

Do prowadzenia firmy z pewnością przyda się pakiet programów z serii PCBiznes od firmy Streamsoft https://www.pcbiznes.pl/ do dyspozycji mamy 3 programy; Aga, Ala, Ewa oraz Pakiety dla Biur Rachunkowych.


Syzek

Napisano 22 maj 2020 - 12:47

Ja mogę polecić program do Faktur Faktura Small Business Handel od Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl. Jest to prosty program i sprawdza się w małych firmach. Możesz go przetestować za darmo, powystawiać faktury i sprawdzić wszystkie opcje.


patiks

Napisano 22 maj 2020 - 06:19

Berberis. Działa, powinien usprawnić wszystkie pracy, a zadania powinny przebiegać zdecydowanie łatwiej. Jeśli wszystkiego dopilnujcie, to wtedy korzyści powinny być zauważalne, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Najpierw trzeba wszystko uporządkować, wprowadzić niezbędne dane, a dopiero wtedy mogą nadejść jakieś korzyści. Wcześniej po prostu nie ma na to szans. 


kasiakier

Napisano 17 marzec 2020 - 12:35

Ogólnie rzecz biorąc dobrej klasy oprogramowanie ułatwia pracę, oszczędza czas i do tego też pozwala uniknąć błędów. Też zdecydowanie zmniejsza się obieg papierowych dokumentów w firmie. Jeżeli szukacie dobrej firmy, która opracuje np. system do zarządzania pocztą, przetwarzania faktur, czy zrządzania umowami to polecam tu kontakt z firmą e.volution z katowic. Bardzo dobra jakość współpracy, 0 problemów, oprogramowanie w pełni intuicyjne

Dokładnie, zgadzam się. Dobre oprogramowanie to połowa sukcesu w DG. Ja korzystam z Księgi i Faktury VAT z Pakietu Przedsiębiorcy. Programy są mega intuicyjne, przejrzyste i przede wszystkim na bieżąco aktualizowane, co pozwala sprawnie i rzetelnie rozliczać się z US. Gdyby ktoś chciam też sprawdzić u siebie w prowadzonej działalności to podaję ...https://www.pakietpr....pl/faktura-vat https://www.pakietpr...iorcy.pl/ksiega


Naster

Napisano 11 marzec 2020 - 12:53

Jeśli chcesz mieć oszczędności firmowe proponuje skontaktować się z firmą https://sachss.com/ oni Ci w tym pomogą. Optymalizację podatkową dywidend w mojej działalności wyliczyli bardzo dobrze i dzięki nim dużo zyskałem. 


Napisano 11 marzec 2020 - 07:30

Ogólnie rzecz biorąc dobrej klasy oprogramowanie ułatwia pracę, oszczędza czas i do tego też pozwala uniknąć błędów. Też zdecydowanie zmniejsza się obieg papierowych dokumentów w firmie. Jeżeli szukacie dobrej firmy, która opracuje np. system do zarządzania pocztą, przetwarzania faktur, czy zrządzania umowami to polecam tu kontakt z firmą e.volution z katowic. Bardzo dobra jakość współpracy, 0 problemów, oprogramowanie w pełni intuicyjne


patiks

Napisano 06 luty 2020 - 07:20

Było już. Berberis robi ogromną różnicę, daje realną optymalizację, poprawia sytuację. Można prostymi krokami zdziałać naprawdę sporo, dać sobie mocną optymalizację, ale wszystko wymaga rozsądnego działania. Na pewno nie spodziewajcie się, że od razu przyjdą genialne wyniki, ale każdy krok powinien przynosić poprawę. 


Patka79

Napisano 18 listopad 2019 - 11:12

Wybór właściwej firmy dostarczającej każde oprogramowanie jest kluczowy. Złe oprogramowanie od niesprawdzonej firmy może przyczynić się nie tylko do zdenerwowania wśród pracowników ale także do realnych strat finansowych. Od siebie mogę polecić sprawdzoną na rynku i uznaną marką jaką jest https://pl.linkedin....ny/itmagination . Zajmują się nie tylko oprogramowaniem i to tym szeroko rozumianym, ale również danymi. Jeżeli poszukujecie sprawdzonego partnera biznesowego dla swojej firmy to polecam sprawdzić ten profil.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)