Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Program do prowadzenia firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Strony www Warszawa

Napisano 28 październik 2019 - 09:08

My korzystamy obecnie z wfirma i jesteśmy zadowoleni. Możesz to sprawdzić. 


abdrl00

Napisano 25 październik 2019 - 14:40

zobacz skanye.pl, jest wersja testowa ale nie testowałem sam, oprócz tego fakturowania, infakt


mancity

Napisano 20 październik 2019 - 14:46

Jeśli chodzi o kadry i płace to lepiej zlecić to specjalistom. https://biuromda.pl/...kadrowo-placowa To obsługa pełnej dokumentacji, przygotowywanie umów, prowadzenie ewidencji czasu pracy i wiele innych. Dzięki temu pracodawca może skupić się na własnym biznesie i zwiększeniu wydajności pracowników. 


Forumowicz84

Napisano 16 październik 2019 - 20:37

No to na pewno odpowiednio dobrze trzeba poprowadzić też wszystkie sprawy finansowe i te związane z księgowością. Powiem Wam szczerze, że tym wszystkim jednak nie trzeba się martwić, ponieważ są takie oprogramowania online, jak https://wfirma.pl/kadry-i-place Można dzięki nim wypełniać różne deklaracje i raporty, a o podpis można prosić pracowników serwisu. Można też oczywiście prowadzić całą księgowość i kadry i płace.


patiks

Napisano 26 sierpień 2019 - 06:24

Potwierdzam działanie Berberis. System nie może być przypadkowy, musi być dopasowany z głową, a każdy element musi tutaj być dobrany z głową. Wówczas dopiero będziecie zadowoleni, ale od razu to wy się cudów nie spodziewajcie. Optymalizacja jest niezbędna, ale bez odpowiednich rozwiązań po prostu nic z tego nie wyjdzie. Zatem? Pilnujcie absolutnych podstaw. 


mstawskam

Napisano 11 maj 2019 - 17:58

Mogę polecić jedną zaufaną firmę https://sidgroup.pl/...adzanie-kadramiMają kilka różnych programów do zarządzania kadrami w swojej ofercie, więc na pewno doradzą Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Możliwości jest dużo, wszystko zależy, czego oczekujesz i co jest dla Ciebie priorytetem. 


eqsystem

Napisano 08 marzec 2019 - 09:25

XPRIMER to bardzo intuicyjny program do zarządzania firmą. Używam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Jest prosty w użyciu, można dopasować moduły i funkcje pod swój system pracy i firmę. Dodatkowo, dzięki pracy w trybie online jestem na bieżąco ze wszystkimi procesami produkcyjnymi oraz mogę reagować na niespodziewane sytuacje natychmiastowo.


patiks

Napisano 06 marzec 2019 - 07:24

Berberis - robi różnicę, daje fajne efekty, potrafi wiele poprawić i zmienić. Nasze doświadczenia pod tym względem są diametralnie inne, zdecydowanie odmienione. Każdy element musi być dobrze zaplanowany, odpowiednio zrealizowany. Oczywiście wszystko jednocześnie wymaga zdrowego podejścia. Przecież od razu celów nie zrealizujecie - najpierw analiza potrzeb i dopasowanie systemu. 


agus123

Napisano 18 grudzień 2018 - 21:14

Jak jest tu ktoś kto prowadzi biuro rachunkowe, sprawdźcie sobie takie oprogramowanie https://mojebiuro24.pl ono jest bardzo funkcjonalne, znacznie usprawnia komunikację, bo jest w chmurze. Dobra opcja dla biur rachunkowych, nowoczesne, praktyczne rozwiązanie i niedrogie. Warto, można przetestować to oprogramowanie za darmo.


Napisano 26 listopad 2018 - 17:52

Tu bym polecił program R2firma. Naprawdę super cenowo wychodzi, a producent znany. Polecam.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)