Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Dobry program kadrowo-płacowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

wera86

Napisano 23 czerwiec 2021 - 12:22

Dobry program kadrowo - płacowy, tj. funkcjonalny, na bieżąco dostosowywany do przepisów, a przy tym mega intuicyjny w obsłudze to moim zdaniem "Kadry i Płace" z Pakietu Przedsiębiorcy. Jest możliwość darmowego sprawdzenia tutaj...https://www.pakietpr...l/kadry-i-place


PawełP32

Napisano 06 kwiecień 2021 - 12:29

W mojej opinii tutaj jak najbardziej warto zwrócić więcej uwagi na RafSoft 2021 jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie prowadzonej księgowości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zajrzeli na stronę https://www.rafsoft.net/ gdzie znajdziecie program w 3 wersjach Start, Standard oraz Pro. Jednocześnie przy tym licząc na pełne wsparcie obsługi i możliwość przetestowania go przez cały miesiąc. 


Napisano 08 marzec 2021 - 13:10

R2płatnik - zdecydowanie najlepszy i aktualizowany na bieżąco (od mojej firmy wdrożeniowej wiem że to oczko w głowie producenta)

dzień dobry, też pracujemy na R2Płatniku, lecz nie mamy wsparcia; aktualnie poszukujemy pomocy technicznej. D.R.


kasiakier

Napisano 13 lipiec 2020 - 13:04

czy Wasze programy obsluguja juz ppk? albo wiadomo czy i kiedy beda?

Zobacz sobie Kadry i Płace z Pakietu Przedsiębiorcy. Program posiada wszystkie niezbędne funkcjonalności, w tym także PPK. Możesz tutaj pobrać za darmo...https://www.pakietpr...l/kadry-i-place


Ravadis

Napisano 12 lipiec 2019 - 08:48

Orientujecie się może ile mniej więcej kosztuje taki program?


Napisano 23 maj 2019 - 15:03

czy Wasze programy obsluguja juz ppk? albo wiadomo czy i kiedy beda?


Hondek

Napisano 08 maj 2019 - 10:17

Jak chodzi o kadry i płace to zdecydowanie polecam program firmy LeftHand. Korzystam też ich programu księgowego, oba działają bez zarzutu. Funkcjonalne, intuicyjne, ale najlepiej sprawdzić samemu, ja przed zakupem zawsze wolę przetestować, żeby wiedzieć co kupuję smile.png

Jest ok, też testowałem. Jednak decyzja padła na Kadry i Płace z Pakietu Przedsiębiorcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Program jest bardzo intuicyjny, zawiera wszelkie niezbędne funkcjonalności potrzebne nam do rozliczania zatrudnionych pracowników Jeżeli ktoś poszukuje i zastanawia się to proponuję przetestować za darmo https://www.pakietpr...l/kadry-i-place


Napisano 28 kwiecień 2019 - 19:28

Najlepszy program to taki dedykowany pod konkretne potrzeby firmy. Są gotowce ale tam zawsze coś trzeba zmieniać. U nas w firmie jest informatyk który uczył się programowania w codecool. Chłopak ambitny i ciągle się rozwiaja, i to on przygotował oprogramowanie dla naszej firmy.


BR_Libra

Napisano 16 kwiecień 2019 - 14:36

Jeśli chodzi o program kadrowo-płacowy mogę polecić raks. Mam go w swoim biurze rachunkowym od prawie 20 lat :) W mojej opinie raks sie sprawdza w zakresie rozliczenia umów o pracę i umów cywilno prawnych.


Napisano 04 kwiecień 2019 - 19:18

Szukam informacji na temat program wfirma.pl/kadry-i-place zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, firma była działalnością jednoosobową, ale trochę się rozwinęła i mam w planach zatrudnić pracowników. Byłabym wdzięczna za opinie na temat tego programu, bo w sieci opinie ma dobre. 

 

 To oprogramowanie nadaje się do prowadzenia wszystkich spraw związanych z zatrudnianiem, rozliczaniem pracowników, nie jest drogie i u mnie się sprawdza.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)