Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szukam dobrego prawnika z Katowic


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

latwaratka

Napisano 12 październik 2019 - 12:09

Artykuł z cyklu samopromocji :) 


Napisano 07 październik 2019 - 10:57

ja sie zdecydowalam na uslugi piotrbanczyk.pl i moge polecic z czystym sumieniem.


G0siaa

Napisano 28 sierpień 2019 - 06:15

Mam pewne doświadczenie w tym temacie. Kilka miesięcy temu korzystałam z usług kancelarii adwokackiej pani adwokat Jagody Zamirskiej (ma biuro na Sobieskiego, a tutaj jeszcze wrzucam stronkę www.adwokatzamirska.pl). Potrzebowałam pomocy doświadczonego adwokata z zakresu prawa gospodarczego do reprezentowania mojej firmy podczas sprawy sądowej. Po kilku miesiącach udało nam się dojść do korzystnej dla obu stron ugody.


kamilm11

Napisano 13 sierpień 2019 - 08:06

W kwestii prawa gospodarczego ja zawsze korzystam z porad Pana adwokata P. Szajdaka. Nie jest co prawda z samych Katowic, ale działa w okolicy. Poza tym działa tez jako prawnik online, wiec nie powinno być problemu ze względu na lokalizacje :)


Napisano 18 lipiec 2019 - 08:28

Po uporządkowaniu spraw w mojej firmie, całego zamieszania jaki powstał pod okiem mojego byłego prawnika mogę poradzić, żeby szukając pomocy prawnej brać tylko i wyłącznie specjalistę w dziedzinie jaka nas interesuje. Chciałam tanio, wydawało mi się że to przecież proste sprawy wiec każdy sobie poradzi ale rzeczywistość szybko zweryfikowała moje założenia i z bałaganu zrobiło się bagno. Warto zainteresować się tematem i poszukać prawdziwego fachowca. Ja gdy zorientowałam się że moj prawnik kompletnie sobie nie radzi i mam coraz większe problemy zaczęłam szukać i postawiłam na kancelarie, która zawodowo obsługuje różne firmy. Teraz, po czasie mam spokojną głowę i wszystkie sprawy załatwione tak jak trzeba, szkoda tylko że musiałam tak długo do tego dochodzić i stracic tyle nerwów. Nie powtarzajcie moich błędów i od razu z głową wybierajcie swoich pełnomocników. Ze swojej strony mogę polecic mojego aktualnego zbawcę www.kancelariamosor.pl, z czystym sumienie odsyłam do pana Mateusza. Pozdrawiam 


Napisano 25 czerwiec 2019 - 15:55

Jak w temacie poszukuję dobrego prawnika najlepiej z Katowic świetnie poruszającego się w prawie gospodarczym.

Ja za poleceniem mojej koleżanki korzystałem z usług Mecenas Justyny Węgrzynowicz - Cichońskiej, ale jest z Krakowa. Mimo wszystko zajęła się moją sprawą związaną z dokumentacją firmową. Wszystko się udało i firma działa jak należy.


Napisano 18 czerwiec 2019 - 17:08

Ja tylko mogę doradzić kancelarię z Gliwic. Mówię o Legaleo, inaczej o kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. Oni nie zawiedli mnie ani razu, a do tego pomogli przy kilku naprawde ciężkich sprawach, w tym z rozwodem. No może to nie Katowice, ale wydaje mi się że warto ich sprawdzić.


meaa

Napisano 03 czerwiec 2019 - 21:35

dobry adwokat z Katowic: http://adwokat-dratwa.pl/


boddekk

Napisano 30 maj 2019 - 16:33

Ja już z doświadczenia wiem, że jak adwokat jest dobry, to żadne kilometry nie mają tutaj znaczenia. Lepiej mieć prawnika z drugiego końca Polski, a mieć pewność że to specjalista w każdym calu. Koniecznie zobacz adwokat katowice - mam nadzieję, że sprosta Twoim oczekiwaniom.


Napisano 29 marzec 2019 - 11:37

Jak w temacie poszukuję dobrego prawnika najlepiej z Katowic świetnie poruszającego się w prawie gospodarczym.

Jak dla mnie największą kompetencją wykazała się dotychczas Kancelaria Adwokacka Dariusza Kotłowskiego. Miałem do czynienia z wieloma prawnikami, ale tylko tu kontakt był na tyle sprawny, płynny, a współpraca konkretna i rzeczowa, że udało mi się wywalczyć, to czego potrzebowałem. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)