Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Monitoring GPS za 19 zł miesięcznie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

paracetamol69

Napisano 19 listopad 2020 - 16:54

Ostatnio byłem w salonie T-Mobile i widziałem iż mają swoje rozwiażanie do monitoringu aut, kupuje się gotową kostkę którą wpina sie OBD i wszystko:) rozwiązanie z takich typu do monitorowania żony gdzie jeździ ale zawsze cos:)


PawełP32

Napisano 02 listopad 2020 - 09:13

Nie do końca jestem przekonany do takich rozwiązań, jednak zależy mi przede wszystkim na jakości, funkcjonalności oraz możliwościach oprócz lokalizacji, jednocześnie kontrolę nad zużyciem paliwa, stanem technicznym, czy także wygodną integracją z giełdami zleceń oraz zachowaniem bezpieczeństwa w strefie załadunkowej. Warto sprawdzić Flotman oraz ich bloga na którym jest bardzo fajny artykuł "Flotowe Q&A – dowiedz się, jak zarządzać flotą w dobie COVID-19" - https://www.flotman....dobie-covid-19/ pozdrawiam i udoskonalajcie swój biznes!


Torcik66

Napisano 06 grudzień 2019 - 10:01

Ja natomiast postawiłbym na system Flotman i uważam, że to jedna z najlepszych rozwiązań jeśli chodzi o realny wpływ na poprawę wydajności w zarządzaniu flotą samochodów i to jednocześnie pozwalając na wzrost zysków bo dzięki integracjom z giełdami zleceń dużo lepiej zarządza się całą strefą załadunkową. 


Napisano 30 październik 2019 - 12:28

Mamy rozwiązania od TransMobil i przyznam szczerze, że inwestycja zwraca się z nawiązką. Pojazdy są bezpieczniejsze, mamy stałą kontrolę nad spalaniem paliwa, trasami itd. Super sprawa w dobrych pieniądzach


Napisano 23 wrzesień 2019 - 18:09

W firmie kumpla stosują bardziej zaawansowany system monitoringu pojazdów od Transmobil. Mają naprawdę genialne urządzenia, świetne dodatki, raporty z bardzo szczegółowymi danymi i bez dwóch zdań system sprawdza się 24 h na dobę każdego dnia.


Corpoint

Napisano 05 grudzień 2018 - 13:37

Myślę, że takie rozwiązanie to dobra sprawa.


JarekDon

Napisano 13 listopad 2018 - 09:12

Ja osobiście jestem za wyborem systemu Flotman który moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden jeżeli chodzi o system do monitoringu GPS zarówno aut osobowych jak i ciężarowych. Do tego warto również odwiedzić ich bloga, na którym m.in dowiecie się jak odpowiednio rozliczyć czas pracy kierowcy https://www.flotman....orty-cykliczne/ dla mnie były to bardzo przydatne informacje które również unormowały całą sytuację. 


Forumowicz84

Napisano 06 listopad 2018 - 17:24

Wiele osób nie szanuje zasad ani samochodów służbowych. Niestety. Dlatego właściciele firm zaczęli teraz zawracać uwagę i montują systemy GPS w swoich autach. Ja też wiele na ten temat słyszałem i powiem szczerze, że po analizie zdecydowałbym się na Transmobil, bo mają fajne usługi w dobrej cenie, bez ukrytych kosztów.


Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:03

Czasem cena nie jest najważniejszym czynnikiem, zwykle w takich rozwiązaniach chodzi o skuteczność, a jeśli o tę chodzi to mogę z czystym sumieniem polecić Konsalnet - lokalizacja GPS jest bardzo dokładna, oferuje bardzo wiele różnych odczytów, które pomogą Ci poznać nie tylko miejsce ale i stan auta.


PawełP32

Napisano 13 sierpień 2018 - 22:07

Niestety, ale tak tanie rozwiązania nie wróżą niczego dobrego ... sami kiedyś używaliśmy podobnego programu i problemy z ciągłością pracy, łącznością GPS oraz generowaniem raportów bym naprawdę duże, dlatego wraz z rosnącą flotą samochodów ciężarowych postanowiliśmy pójść w kierunku systemu Flotman który reprezentuje sobą zupełnie inny poziom zakresu pracy, ciągłości oraz oszczędności jakie dla nas generuje. W wolnej chwili warto zajrzeć na ich stronę internetową, jeżeli nadal szukacie sprawdzonych rozwiązań na długie lata :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)