Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Na co uważać przy leasingu samochodu?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

leasi432

Napisano 09 listopad 2015 - 12:09

Najlepszy leasing w wielu różnych pakietach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb kontrahentów. W ofercie znajdują się wszystkie marki i modele samochodów obecnych na polskim rynku. Wiele udogodnień dotyczących obsługi, serwisu i likwidacji szkód. Najlepszy leasing spełniający Państwa wszelkie oczekiwania i potrzeby.

http://www.masterlea...oferta_leasingu


Napisano 27 sierpień 2013 - 13:00

Ja wziąłem samochód na leasing i nie miałem żadnych obaw. Wszystko zależy od tego jaką firmę doradczą wybierzemy, w momencie podjęcia decyzji o zakupie samochodu w ten sposób. Ja trafiłem w ręcę GO-Leasing i wcale nie żałuje!


timon83

Napisano 21 sierpień 2013 - 08:07

Wszystko zależy od umowy leasingu auta, ponieważ spotkałem się również z umowami w których w razie kradzieży firma wypłaca pieniądze leasingodawcy a nie leasingobiorcy, dzięki czemu w umowie jest zapis o braku opłat w momencie kradzieży.


Napisano 13 sierpień 2013 - 11:27

Niestety w leasingu to wszystko jest fajnie dopóki nic się nie wydarzy. Najgorzej jak ukradną leasingowane auto. Wtedy trzeba je spłacić do końca, a wiadomo jak ubezpieczyciele wypłacają odszkodowanie. A z tym pożyczaniem samochodu innym też nie jest różowo, leasing ma jednak sporo ograniczeń.


Admin Logistyka

Napisano 13 sierpień 2013 - 11:25

Leasing to bardzo korzystna forma finansowania zakupu samochodu do firmy. Niestety w razie na przykład przekazania samochodu osobie trzeciej może się okazać, że firma leasingowa odstąpi od umowy. Na co zwracać uwagę podpisując umowę leasingu? Powrót do artykułu: Na co uważać przy leasingu samochodu?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)