Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: biuro pod wynajem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Artur123

Napisano 06 styczeń 2020 - 21:22

Generalnie to sam trochę się naoglądałem ogłoszeń i mogę polecić https://panoramabiur.pl - fajne oferty biur. Napisałem do nich i znaleźli ofertę taniej niż na ogłoszeniach. Polecam!


alf

Napisano 19 grudzień 2019 - 10:07

W dużych miastach często bywa,ze lokal nawet poza centrum jest lepiej skomunikowany. Coraz częściej osoby poszukujące nowego zatrudnienia zwracają uwagę na lokalizację przyszłej firmy. Liczy się przede wszystkim dobre skomunikowanie z resztą miasta. Nawet jeśli nie jest to ścisłe centrum, to atutem jest np. dostęp do obwodnicy miasta, pozwalający na szybkie dotarcie na miejsce bez marnowania czasu w korkach. Dla pracowników liczy się czas dojazdu.

https://krakow.dlawa...rum/cid,14126,a

 

Poza tym wynajem biura poza centrum będzie o wiele tańszy. 


mtzd

Napisano 19 grudzień 2019 - 07:52

Wynamujecie biuro dla pracowników w centrum czy lepiej zastanowić się nad wynajmem poza centrum ?

 

Pytam sie w kontekście wysokich cen wynajmu biura. 


bakarat

Napisano 29 listopad 2019 - 19:14

Takie biuro za każdym razem trzeba dopasować do konkretnych potrzeb firmy. Należy w umowie ustalić, kto ponosi koszty realizacji fit out. Taki kompleksowy remont przebiega szybko i sprawnie. Trzeba wynająć do niego profesjonalną firmę, która zna się na tym co robi. Można np. Total Sec z Warszawy sobie sprawdzić. 


MaksGłowacki

Napisano 25 październik 2019 - 14:39

Polecam sprawdzenie ofert wszelkich przestrzeni coworkingowych typu https://www.offoffice.pl/ Oferują często naprawdę konkurencyjne ceny, no i są administratorami budynku, więc to do nich należy dbanie o czystość i tego typu rzeczy


Napisano 15 sierpień 2019 - 11:01

Ktoś z was wspominał o BCB przy lotnisku na Azymutalnej w Gdańsku ? to szczerze polecam bo maja super sale konferencyjne z, których kilka razy mieliśmy okazję korzystać. 


kamil122

Napisano 14 sierpień 2019 - 11:48

Odnośnie wynajmu biura w Krakowie polecam zapoznać się z ofertą: https://www.herbewo.krakow.pl/


Mariinka

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:36

Mało kogo przecież stać na wybudowanie, kupienie własnego biura. W biznesie też nie ma rzeczy pewnych, więc taka inwestycja może być troszkę ryzykowna. Jeżeli jednak postawicie na własne biuro, nie ważne czy budowę, czy też wynajem, to będziecie musieli odpowiednio je wyposażyć. Nowoczesne meble to podstawa, jednak też warto przemyśleć rozwiązania od firmy https://mikomaxsmart...iny-akustyczne/ Nie tylko umeblują wasze biuro, ale i także mogą zaproponować takie rozwiązania jak kabiny akustyczne.


fashion.victim

Napisano 24 maj 2019 - 11:53

Biur pod wynajem jest sporo, na pewno warto poszukać w sieci i na serwisach ogłoszeniowych


dancewithhim

Napisano 23 maj 2019 - 09:07

Kilka informacji o tym na co warto zwrócić uwage przy okazji wynajmowania dobrego biura dla siebie, znajduje się na tej stronie:

https://krakow-atrak...warto-pamietac/

Dobrze będzie dokładnie przestudiować, jakie bedą koszta wynajęcia biura dla siebie. Decydując się na wynajem biura warto pamiętać o fakcie, że sam czynsz nie stanowi jedynego kosztu wynajmu przestrzeni biurowej. W ostateczną sumę wchodzą także koszty eksploatacyjne związane z utrzymaniem budynku, w którym znajduje się wynajmowane biuro, czy media.....

 

Poza tym bardzo waznym aspektem jest również i lokalizacja. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)