Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaveloS

Napisano 10 styczeń 2018 - 18:28

Sprawdźcie sobie firmę  Strong Steel Poland http://www.strongsteelpoland.pl/ Znajdziecie ta, dobrej jakości wyroby hutnicze, a do tego można u nich negocjować ceny i realizują nietypowe zamówienia. W 100% profesjonaliści, zamówienia realizują szybko. 


tilos

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:43

Z doświadczenia wiem, że w większości hal magazynowych używa się podestów ruchomych zwłaszcza gdy pracuje się na większych wysokościach. Taki sprzęt jak każdy inny ulega awarii a wtedy warto skorzystać z fachowej pomocy firmy http://dzwignice.pl/...odesty-ruchome/. Mają duże doświadczenie w branży, działają sprawnie i szybko.


Julek44

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:01

Koszt budowy takiego magazynu zależy od jakości i rodzaju materiału z jakiego ma być zrobiony. Najlepiej porównaj kilka ofert i zwróć uwagę na ich realizacje, często jest to ważniejsze niż sama cena. Dodatkowo zastanów się jaki rodzaj bramy ma zabezpieczać twój magazyn. Uwzględnij to już podczas projektu, żebyś wiedział ile miejsca będzie potrzebne. Ja w swoim magazynie mam dwie bramy rolowane od Wingdoor, zajmują mało miejsca, bo zwijane są na bęben umieszczony nad bramą. Natomiast jeśli zależy ci na wysokiej izolacji lepszym rozwiązaniem będą bramy segmentowe. 


patiks

Napisano 20 grudzień 2017 - 10:48

Namiary na firmę, która zajmuje się budowaniem hal stalowych - http://solidhale.pl/

Pamiętajcie, że przy takich inwestycjach zawsze największe znaczenie ma po prostu doświadczenie i profesjonalne podejście. Ktoś ma wam postawić halę magazynową, która będzie się w waszym przypadku doskonale spisywać latami i właśnie na te kwestie zwracajcie uwagę. 


kaja87

Napisano 19 grudzień 2017 - 14:22

No do mnie trochę za daleko. Ja szukam wykonawcy na terenie Podkarpacia. Do wykopów pod fundamenty polecił nam znajomy firmę http://aprofi.pl/  która się tym zajmuje od lat. Ma doświadczenie, zresztą codziennie przejeżdżam obok jednej z ich największych inwestycji więc wiem, ze są ok. Natomiast szukam firmy odnośnie budowania i instalacji. Najlepiej sprawdzonej.


Napisano 18 grudzień 2017 - 00:39

Jeśli potrzeba wyrównywania i wzmocnienia betonowych ciągów komunikacyjnych w magazynie to idealna będzie tu firma KBS Diament – Serwis  z Psar z okolic Będzina. U nas dobrze się sprawdzili, ekipa porządna, cenowo też nieźle.


mgzeta

Napisano 16 grudzień 2017 - 10:26

Swojego czasu przeglądałam wiele ofert typu http://agrohale.eu/h...yty-warstwowej/ i z własnych obserwacji wiem, że do tego typu inwestycji trzeba się przygotować. Swoją do przyszłego roku odłożyłam w czasie.


mleszczak

Napisano 11 grudzień 2017 - 23:36

Trudno oszacować koszt, gdyż nie znamy większej ilości szczegółów, niezbędnych do fachowej wyceny. Najrozsądniej będzie, jeśli skontaktujesz się z firmą, zajmującą się ich wznoszeniem i ją poprosisz o wycenę. Udaj się do http://www.metaltech.pl/ - firma budową hal zajmuje się od kilkudziesięciu lat, więc na pewno będzie w stanie Ci pomóc.


Forumowicz84

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:22

Koszty są naprawdę bardzo różne, ponieważ wlicza się w to zakupów materiałów, a to one często są najdroższe. Powinieneś też wliczyć w to koszty, które pokryjesz za transformator. Ja polecam Ci transformator olejowy, ponieważ słyszałem wiele opinii, że jest to najbezpieczniejszy rodzaj.


Napisano 29 listopad 2017 - 22:23

W przypadku poszukiwań firmy od posadzek sprawdzi się  Erger z Wieliczki (nie skupiają się jednak na okolicy, działają w całej Polsce). Na naszej hali  wykonali  wylewkę cementową miksokretem. Jest to szybka, dokładna  metoda, oszczędzająca czasu i nerwów związanych z poprawkami. Posadzka  wykonana tą metodą jest równa, trwała, niepyląca, u nas idealnie się sprawdza, jesteśmy z wyboru firmy i sposobu bardzo zadowoleni.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)