Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jo.ann

Napisano 30 październik 2019 - 10:09

Jeśli planujesz budowę i analizujesz wydatki to z perspektywy czasu mogę powiedzieć że warto uwzględnić w kosztach dobrego oprogramowanie magazynowe które potrafi odmienić cała organizację i system pracy. Zazwyczaj to nie najmniejszy koszt ale są wersje darmowe więc przed inwestycją można przetestować, sprawić czy odpowiada naszym oczekiwaniom i pod nasz magazyn. Na rynku jest duży wybór więc zanim zaczniesz go potrzebować zdążysz sprawdzić sporo możliwość. 


Monkey_Funcky

Napisano 03 październik 2019 - 13:08

Ile będzie to kosztować to ciężko powiedzieć. Myślę że ważniejsze w tej kwestii jest to, jak duża ona ma być i czy spełni wymogi jakie będzie niósł za sobą zakres działalności firmy. Możesz o tym więcej przeczytać tutaj i dowiedzieć się, jak powinna być zagospodarowany magazyn w odniesieniu do działalności przedsiębiorstwa.


G0siaa

Napisano 21 wrzesień 2019 - 10:34

Możesz także zdecydować się na konstrukcję ze stali. Jest stabilna, bezpieczna i znacznie tańsza. Ja skorzystałam kilka lat temu z usług firmy www.akro-stalowe.pl. Wykonują nietypowe projekty hal magazynowych oraz gwarantują atrakcyjne warunki współpracy.


AmellA

Napisano 21 sierpień 2019 - 12:59

Warto skontaktować się z firmą, która buduje magazyny. Wyszukałam w Internecie firmę KMC Services. Zajmują się budowaniem magazynów, logistyką i transportem. Służą profesjonalną poradą. Projektują magazyn od podstaw

https://kmc-services...row-spozywczych


Fizo

Napisano 31 lipiec 2019 - 19:50

Na początek koszty sprawdzenia gruntu. Tak to wygląda http://topmagazyny.p...udowa-magazynu/ następnie według projektu bedzie kosztorys.Trudno wycenić.


perkity

Napisano 25 czerwiec 2019 - 11:20

Chyba najlepiej jak zapytasz bezpośrednio pracownie projektową przez telefon albo mejlowo. To nic zobowiązującego a otrzymasz jakąś wstępną wycenę. Albo najlepiej wysłać zapytanie do kilku projektantów i porównać aktualne ceny na rynku.


Jarecki85

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:38

Warto również doliczyć wszelkie koszty dodatkowego wyposażenia do takiego magazynu. Polecam przy tym zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/, gdzie można znaleźć wiele przydatnych rzeczy, w bardzo dobrych cenach.


jo.ann

Napisano 11 kwiecień 2019 - 11:50

Koszt takiej hali to indywidualna sprawa, zależy od wykonawcy, powierzchni i wykończenia. Wyposażenie stanowi równie duży koszt co sama budowa. Nie wiem czy ma się zajmować twój magazyn ale na pewno przydatne będzie kilka sprzętów. Warto zaplanować ich zakup wcześniej żeby mieć czas na poznanie rynku i podjęcie właściwej decyzji .Najlepiej skorzystać z wiedzy profesjonalistów zajrzyj https://sklep.hdwr.pl/ chłopacy znają się na rzeczy. Pomogą ci wybrać to co się najlepiej sprawdzi. 


enzymata

Napisano 08 kwiecień 2019 - 08:45

Przed budową hali warto rozważyć kwestię przeprowadzenia badań, a potem - w zależności od konieczności - robót geotechnicznych. Tutaj: http://budowany.com....-w-geotechnice/ możecie przeczytać zarówno o rodzajach takich prac, jak i ich zastosowaniu. Lepiej się przygotować, niż potem żałować, jak się okaże, że grunt nie jest taki, jak się sądziło.


BuwiecStefan

Napisano 26 marzec 2019 - 09:16

Sprawdź na co warto zwracać uwagę podcza zakupu hali magazynowej https://halenamiotow...ala-magazynowa/

z ciekawosci jaki metraż? przy większych wychodzi taniej za m2


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)