Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Sprawka

Napisano wczoraj, 09:56

Polecam www.spirowent.com.pl bo przydadzą siew  przypadku, gdy przejdziecie już podczas budowy i przyjdzie wybierać elementy wentylacji. Jest to znany i ceniony producent, który z cała pewnością będzie miał to, co będzie potrzebne.


Torcik66

Napisano 21 listopad 2017 - 15:24

A jezeli chodzi o wyposazenie magazynu tomzerknij do oferty http://ekologia-bhp.plto firma która zajmuje się sprzedażą odpowiednich pelnych systemów magazynowych w dobrej cenie i pod indywidualne wymagania :)

DariuszP

Napisano 19 listopad 2017 - 23:19

Zapewne przydadzą się pojemniki techniczno-magazynowe, różnego typu pojemniki można kupić w Palbox ze Zbierska. Mają pojemniki wysokiej jakości, co przydatne to to, że mogą wykonać pojemniki na życzenie klienta. Cenowo wyszło nas to dobrze.


Patrycjusze

Napisano 16 listopad 2017 - 10:38

Warto stosować dobrze narzędzia do cięcia stali przy tego typu budowach, poczytajcie tutaj http://pily-przecinarki.pl/

O piłach i przecinarkach do różnych metali.


Napisano 14 listopad 2017 - 00:04

Dobre wagi przemysłowe a także oprogramowanie wagowe można dostać w Precia Molen. Mają duży wybór sprzętu. Do kupienia u nich są także pomosty wagowe, wagi samochodowe, drukarki i wyświetlacze itd. Jakość produktów jest bardzo dobra, my jesteśmy zadowoleni, wszystko chodzi jak powinno.


DariuszP

Napisano 09 listopad 2017 - 23:46

Jeśli potrzeba prac przy betonie, wiercenia czy  wypełniania ubytków to sprawdzi się śląska firma http://www.kbsdiament.com.pl/index.html Solidna ekipa, ze wszystkim sobie u nas świetnie poradzili i do tego są terminowi.


AgataDi

Napisano 09 listopad 2017 - 23:37

Rury, profile, pręty czy blachy do budowy znajdziecie w  Strong Steel Poland z Bytomia. U nas firma zajęła się także montażem materiałów. Pracują szybko, solidnie, można na nich polegać, u nas wszystkim profesjonalnie się zajęli. Co do cennika to są bardzo w porządku.


Napisano 08 listopad 2017 - 17:38

Jeśli szukacie  w dobrej cenie włączników zwarciowych DS, APU, M-PACT i innych modeli, to dostaniecie je w Elster z Bielska-Białej, mieszczą się przy Szybowcowej. Firma zajmuje się tez okresowymi przeglądami i naprawami.  Bardzo solidni, u nas się sprawdzają dobrze. 


Napisano 02 listopad 2017 - 01:01

Sporo to kosztuje, wolę magazynować w silosach. Warto poczytać o magazynowaniu jeśli chcesz trochę zaoszczędzić kasy, a mieć także dobrze przechowane zboże buttimer.pl/magazynowanie.html


Napisano 23 październik 2017 - 22:15

Co do magazynu to na pewno przydadzą się wam ładowarki teleskopowe czy podnośniki. Sporo tego ma w swojej ofercie  firma Genie Polska. Sam sprzęt  od nich jest bardzo solidny, wytrzymały, pracujemy na nim już długo i jest bez zarzutu. W grę wchodzi u nich  oczywiście też serwis i wymiana części. Firma działa w wielu dużych miastach Polski, tak więc dostęp jest bezproblemowy.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)