Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Budować dom czy kupić mieszkanie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Ona_90

Napisano 15 lipiec 2021 - 06:43

Niestety w sprawie kupna mieszkania się nie wypowiem, ale jeśli zdecydujesz się na zakup domu czy jego budowę, pamiętaj o bezpieczeństwie. Świetną technologią chroniąca przed pożarem i rozprzestrzenianiem ognia jest przegroda przeciwpożarowa ze szkła. To stosunkowo rzadko stosowana u nas metoda zabezpieczenia, więc warto zasięgnąć rady ekspertów, śmiało możesz zadać wszystkie pytania tutaj https://esglas.pl/of...egrody-ogniowe/


Open Bankier

Napisano 11 maj 2021 - 14:42

Jak już pisałem skłaniałbym się ku budowie domu...

Osobiście dla mnie dość ciekawy jest też ten projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl/sensowny-4

Wiadomo, że każdy patrzy na różne aspekty domu i jego otoczenia! Architekci z MG Projekt, na pewno są pomocni i dobrze się z nimi współpracuje, gdy się buduje ;)


marekrak

Napisano 06 maj 2021 - 13:18

Kupić porządną działkę z domem :) Więcej o działce polecam poczytać tutaj - https://pewnylokal.p...-prawny-dzialki


allena

Napisano 30 sierpień 2020 - 16:58

Można połączyć mieszkanie w mieście i swobodę posiadania własnego domu. Wystarczy wybudować lub kupić dom w odpowiedniej lokalizacji. Deweloper, od którego jakiś czas temu kupowaliśmy mieszkanie na wynajem, ma super inwestycję w Warszawie - https://ludwinow.apm...lopment.com.pl/ Chyba jeszcze jest promocja i można kupić taniej o 10%. 


maciek_p

Napisano 20 sierpień 2020 - 13:37

Też się zastanawiam teraz nad tym czy budować dom czy kupić mieszkanie. Na stronie tego https://www.eurostyl.com.pl/ dewelopera znalazłem ładne mieszkania w Gdyni, okolica dobra, cena za metr też, chyba jednak zdecyduję się na zakup gotowego mieszkania.


hopsio-bopsio

Napisano 20 sierpień 2020 - 11:15

W ostatnim czasie były do zlecenia usługi budowlane Słupsk,  do wykonania były: montaż drzwi Słupsk, montaż okien Słupsk, remont mieszkania Słupsk oraz elewacje Słupsk. Żeby to wszystko miało ręce i nogi trzeba było znaleźć firmę, która nie zawiedzie i nie nawali w trakcie realizacji. To prawda, co ludzie mówią, że trzeba uważać przy doborze wykonawcy. Można naprawdę się rozczarować wybierając złą ekipę.


Hela28

Napisano 27 czerwiec 2020 - 17:10

Ja jestem w trakcie szukania mieszkania we Wrocławiu. Dla mnie jest to lepsza opcja. Stawiam na nowoczesność i wygodę. Ciekawą ofertę znalazłam  w okolicy Kajdasza https://www.profitde...oclaw/kajdasza/  . Spokojna okolica, ale dobrze skomunikowana z miastem. 


Dom Pełen Energii

Napisano 08 czerwiec 2020 - 11:36

A my po prostu zapraszamy do nas, aby skorzystać z darmowego kalkulatora wyceny kosztów budowy. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich użytkowników  :)


Hela28

Napisano 12 maj 2020 - 15:50

Kocham duże miasta, dlatego dla mnie najlepsze byłoby mieszkanie w centrum jednego z nich. Przeglądałam ofertę https://zlota44.com/  i oferują luksus w czystej postaci. Nowoczesne i funkcjonalne apartamenty, z dostępem do strefy relaksu. W samym sercu Warszawy. To miejsce dla mnie. 


wolna

Napisano 22 kwiecień 2020 - 10:29

Jeżeli planujecie zakup działki w obecnej sytuacji to musicie pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim wzięcie kredytu hipotecznego może być utrudnione. W artykule https://alebank.pl/k...rzeba-wiedziec/ można poczytać więcej na ten temat. Myślę, że to całkiem przydatna wiedza.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)