Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fizjoterapeuta w Krakowie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Jarecki85

Napisano 17 grudzień 2019 - 07:21

Ja natomiast polecam centrum rehabilitacji -> https://www.sport-kl...-rehabilitacji/. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy to według mnie nie ma lepszego rozwiązania.


Patka79

Napisano 20 listopad 2019 - 10:45

Masakra, trzeba dbać o swoje zdrowie codziennie, a nie dopiero jak coś nas bierze na tyle powaznie, że nie możemy normalnie funkcjonować. Ja po swoich problemach z kręgosłupem i rehabilitacji już bardziej dbam o siebie każdego dnia, żeby się nie nabawić jakichś schorzeń w przyszłości. Byłem na turnusie  w https://wojnar.pl/za...jne-kregoslupa/ i mogę szczerze polecić , bo bardzo mi pomógł ten wyjazd, nie dość , że wróciłem już w dużo lepszym stanie to nauczyłem się dbać po prostu o swoj kręgosłup


alf

Napisano 24 październik 2019 - 12:19

Powiem że masz Nieciekawie ;/  Bliska mi osboa chorowała na to samo. Przepuklina, ciężki temat. Była u wielu neurologów oraz fizjoterapeutów oraz aktualnie również chodzi regularnie na rehabilitację.  No nic, wracając do tematu Polecam Ci centrum fizjoterapii Fizjoter, daję tutaj kontakt
Mają znakomitą obsługę i bardzo dobry personel. Gabinet prywatny, ale nie tak drogo, poza tym mam wrazenie, ze fizjoterapeuci są o wiele bardziej zaangażowani niż to bywa w gabinetach państwowych ( do których trudno się dostać bo kolejki są bardzo długie....).  Jak zakończysz leczenie napisz czy była jakaś poprawa.
 
Mi leczenie naprawdę pomogło, chodziłam tam z kręgosłupem. 

BarbaraGruszka

Napisano 24 październik 2019 - 09:01

Potrzebuje namiarów na dobrego fizjoterapeutę w Krakowie, mam problem z przepukliną kręgosłupa i szukam kogoś kto mi pomoże. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)