Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Laserowa korekta wzroku


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 lipiec 2021 - 00:36

Laserowa korekcja wzroku w Ośrodku Okulistyki Spektrum jest w 100% bezpieczna i skuteczna. Wiem bo sam wykonałem tam laserową korekcję wzroku i obyło się bez komplikacji. Polecam ten ośrodek!


luke45

Napisano 05 lipiec 2021 - 14:00

Wydaje mi się, że te zabiegi teraz są coraz bardziej bezpieczne


Napisano 01 lipiec 2021 - 07:05

instytutoka.pl/ <-- ja miałam zabieg laserowej korekcji tutaj i bardzo polecam. Najlepsza opieka dla oczu, efekty zabiegu są wyraźnie widoczne ;))

mario2342

Napisano 20 styczeń 2021 - 14:41

Ja skorzystałem z oferty ośrodka SPETRUM w zakresie laserowej korekcji wzroku - pełen profesjonalizm, 


JarekDon

Napisano 30 grudzień 2020 - 14:42

A czy mamy tutaj specjalistów wykonujących zabiegi laserowej korekcji wzroku? Jeżeli tak, to na jaki sprzęt stawiacie, aby zabieg był jak najbardziej dokładny i jednocześnie bezpieczny. Czy macie może doświadczenie w zakresie użycia multi ostrza https://www.mdt.pl/epikeratom-ebk do usuwania nabłonka rogówki przed zabiegami laserowej korekcji wzroku. Będę wdzięczny za konkretne informacje, szczególnie z własnych doświadczeń. Pozdrawiam serdecznie!


Napisano 27 październik 2020 - 20:39

Laserową korekcję wzroku należy wykonać w sprawdzonym ośrodku. Najwyższą renomę ma Ośrodek Okulistyki Klinicznej SPEKTRUM i tam polecam wykonać zabieg. Ja jestem zadowolony z efektów korekcji.


wendi

Napisano 05 sierpień 2019 - 21:32

No, to tylko u dobrego specjalisty. Jak ktoś z Was jest z Krakowa, to moge bardzo polecić mojego okulistę. Doktor Hanarz przyjmuje  w "Oko Akcent'. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta!


Napisano 26 lipiec 2019 - 09:27

Też słyszałam o laserowej korekcji wzroku tylko nie wiedziałam czy moja wada też do takiego zabiegu się kwalifikowała. Zapisałam się do szpitala Medicover w Warszawie do specjalisty na konsultację. Słyszałam, że tam sprzęt mają najnowocześniejszy i bardzo dobre opinie o nich. Okazało się, że jak najbardziej taki zabieg mogę mieć. Ucieszyłam się bardzo. Nawet nic nie bolało, a sama metoda bardzo mało inwazyjna. Szybciutko doszłam do siebie.


Forint213

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:05

Witam was. Ja mam do was pytanie natury kardiologicznej. Czy moglibyście mi polecić dobrego specjalisty w okolicach Krakowa? Gdyż szukam kogoś od dawna do pomocy. Swoją drogą to tutaj znalazłem jednego https://kardiochirur...m-uj.krakow.pl/ale nie wiem co o nim sądzić. Czy możecie mi pomóc w temacie? Z góry dziękuję wam za informacje. Możecie również polecić kogoś innego jeśli znacie. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.


Odees38

Napisano 18 czerwiec 2019 - 19:18

Moja żona miała laserową korektę wzroku z -7  zeszła na 0. Niestety wada zaczęła powracać po 3 latach od zabiegu. Przed zabiegiem trzeba spełniać odpowiednie wymagania aby było to bezpieczne.

 

--------------------------------------------

zdrowy styl życia


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)