Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Poprawienie stanu zdrowia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 10 grudzień 2019 - 10:01

Aby móc cieszyć się w pełni zdrowiem, trzeba zadbać o właściwe odżywianie. Wszelkiego rodzaju zaburzenia na tym tle, ciągną za sobą szereg poważnych konsekwencji. Można o niektórych z nich przeczytać tutaj https://kobiecyswiat...nia-odzywiania/. Dowiedzcie się jak tego uniknąć i zacząć się prawidłowo odżywiać.


ewelka89

Napisano 12 listopad 2019 - 08:27

warto spróbować preparatów do żywienia medycznego z apteki, np. Nutricia ma bardzo dobre preparaty choćby Fortimel Energy


MireczekW

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:33

Trzeba zaczać od małych zmian. Ja w sklepie trafiłam na S8. Bardzo fajny suplement diety dla kierowców i  osób mających siedzący tryb życia. Juz takie niewielkie zmiany w naszym życiu coś dają. 


Marianna5

Napisano 14 lipiec 2019 - 13:46

Zamiast suplementów i witamin w tabletkach polecam dużo warzyw i owoców oraz ruch na świeżym powietrzu. Rzućcie telewizor i/lub Facebooka w diabły i wyjdźcie na dwór. Efekt zdrowotny gwarantowany :)!


Napisano 12 lipiec 2019 - 21:44

Mogę ci polecić to co moja babcia brała, geriamoc. Bardzo konkretne witaminy, jet tam kilkanaście składników wspierających pamięć, widzę ogromną różnicę, babcia ma więcej energii, lepiej się czuje, jestt bardziej skupiona też odpornoć jej wzrosła już nie łapie infekcj za infekcją


ramona

Napisano 08 lipiec 2019 - 17:12

Jak poprawić trochę stan zdrowia seniora po powrocie ze szpitala?


dancewithhim

Napisano 26 czerwiec 2019 - 08:54

Poczytajcie sobie o tym środku:

 

Spirulina działanie

 

Spirulina to alga składająca się w 60% z białka. Jest źródłem naturalnego jodu, selenu, witamin z gruby B, oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych.
Przy stosowaniu wewnętrznym spirulina posiada mnóstwo zbawiennych działań na organizm ludzki. 
Oczyszcza organizm
działa antynowotworowo
zawiera w sobie wiele antyoksydantów
jednocześnie nie ma działań niepożadanych

Napisano 16 maj 2019 - 10:04

Polecam poczytać trochę o formach terapii z zastosowaniem Digital Clark's Zapper lub Digital Silver Pulser, tutaj jest dużo informacji merlin-zdrowie.pl


KarolOne

Napisano 20 kwiecień 2019 - 21:58

Fizjoterapia potrafi bardzo dużo naprawić w organizmie. To nie tylko kwestia stawów i mięśni, czy urazów. To poprawna ogólnej kondycji organizmu, drenażu, wyciszenia i jakości snu, rozluźnieniu napięć, poprawy trawienia - generalnie niemal wszystko. Polecam fizjoterapię nie tylko sportowcom, ale wszystkim.


JankoiMartunia

Napisano 02 kwiecień 2019 - 10:58

Dokładnie tak jak poprzednicy uważam, ze zadne suplementy, tylko dieta i duzo ruchu. Problemy zdrowotne można spróbować rozwiązać w sanatorium, tak aby jak najmniej faszerować się chemią.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)