Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: co na prezent komunijny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Patka79

Napisano 27 czerwiec 2018 - 14:00

Chłopaki na pewną ucieszą się z latającego drona. Okres komunijny zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zastanowić się co w trawie piszczy i wybrać prezent na miarę naszych czasów, który z pewnością ucieszy dziecko. Kiedyś na topie były rowery, zegarki i łańcuszki, teraz dzieci dostają smartwatche, smartfony i drony. Drony obecnie budzą niezwykłe zainteresowanie na całym globie. Co ciekawe, zorganizowano nawet pierwsze międzynarodowe zawody w lataniu tymi bezzałogowymi statkami powietrznymi. Dobrego drona możemy dostać już za niecałe kilkaset złotych. Szczegółową ofertę znajdziesz w sklepie https://megadron.pl/dji-phantom-4-pro/


cremon90

Napisano 23 maj 2018 - 11:30

Jeśli szukalibyście dobrych ofert na laptopy, to bardzo interesujący i przydatny ranking laptopów jest tutaj :) Warto się temu bliżej przyjrzeć ;)


pensite

Napisano 17 maj 2018 - 10:50

Doskonałym pomysłem na prezent komunijny jest łańcuszek złoty + markowy długopis lub pióro z grawerem. Jest to prezent z klasą, bardzo elegancki i co ważniejsze praktyczny. 


patiks

Napisano 08 maj 2018 - 13:33

komunia_deskorolka.png

Ponad 900 zł na Empiku. Bardzo modne to w mojej okolicy - chrześnica dostaje, sama sobie wymyśliła. My uważamy, że zdecydowanie lepszym pomysłem jest rower, ale co mam powiedzieć dziecku? 

Masakra z tymi prezentami. 


Naster

Napisano 21 grudzień 2017 - 20:36

Można też zrzucić się z resztą rodziny na konsolę, myślę, że taki prezent jest wystarczający https://www.twojlomb...ka-Play Station


tymonek1990

Napisano 06 sierpień 2017 - 20:10

bosh, gdzie te czasy kiedy dzieci skupiały się na przystąpieniu do komunii a nie na prezentach :P :P Gdzie dostawało się łancuszki, książeczki do nabożeństwa, ewentualnie rower- to już był luksus hehehe

 

A tak serio to chyba obecnie opcja kasy jest najbardziej optymalna :) 


Wiechur

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:38

Dzień dziecka za nami ja szukam prezent na dzień ojca. Czy ktoś ma jakiś ciekawy pomysł?


ala233

Napisano 31 maj 2017 - 09:20

Komunię mam już z głowy :) Dziś wybrałam się na zakupy w poszukiwaniu prezentu na dzień dziecka. Wybrałem megafon strażaka Sama. 


patiks

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:18

A chcesz tyle wydać na prezent? To już nie lepiej smartwatch? W sensie - http://techfresh.pl/...epszych-modeli/O wiele mniejsza kasa, a jednak również coś zdecydowanie praktycznego. Nie sądzicie, że taki prezent będzie zdecydowanie lepszy. Ale chyba optymalnie po prostu porozmawiać o tym z rodzicami dziecka. 


QU35T

Napisano 08 grudzień 2016 - 23:43

ja myślę że laptop jest dobrym pomysłem - jakiś w miarę nowoczesny, ale nienajdroższy. Przyda się dziecku w szkole, po szkole - nie można go odcinać od nowinek technologicznych. ostatnio znalazłam taki model: https://www.morele.n...czy-warto/3436/i zastanawiam się, czy by go nie kupić chrześniakowi na komunię w maju. co o nim sądzicie? warto czy nie? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)