Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie hobby


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PaniKtos

Napisano dziś, 14:35

Moim największym hobby jest kolekcjonowanie obrazów. Mam ich już dość sporo, więc uważam, że mogę powiedzieć, że urosło to do rozmiarów mojego hobby. Generalnie bardzo lubię tutaj chodzić patrzeć co mają https://artinhouse.pl/ , bo ogólnie różnych twórców :) i różne półki cenowe 


wolna

Napisano dziś, 09:57

Wszystko zależy od tego, kto co lubi :) Jeśli są tu fani nowoczesnych technologii to odsyłam do strony http://androstrefa.pl/ . To blog, na którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów związanych z komputerami i urządzeniami mobilnymi.


Gustav2

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:53

Co to za głupie pytanie... najlepiej takie jakie się interesuje...


pepke

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:18

Fajne ptaszki oraz piękne kartki. Zazdroszczę talentu :) Sama próbowałam się kiedyś bawić w takie dyi ale nie jest to dla mnie oraz średnio mi wychodzi ;/ Tak wiec jeśli już to kupuję rękodzieło .
 
Lubię natomiast gra na instrumentach. Gram obecnie na gitarze oraz na flecie ( uczę się gry od dzieciństwa).
 
Ciekawią mnie jeszcze bongosy. Zastanawiam się czy nie wykupić sobie kilku lekcji z nauczycielem :)

RadomiłBielen

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:40

Ale na przykład lubię grać w kasyno internetowe. Świetny sposób na spędzenie wieczoru bez wychodzenia z domu, a także zdobycie pieniędzy. Moja żona na początku krzyczała na mnie, ale po wygraniu 2000 $ i zabraniu jej do Hiszpanii mówiła inaczej :) Jeśli gram w coś w internetowym kasynie Goxbet. Nie było żadnych problemów z wypłatą jakichkolwiek kwot, a także całodobowej pomocy technicznej, która zawsze pomoże.


Sitet443

Napisano 15 grudzień 2019 - 06:49

Moim hobby jest hodowla własnych gołębi. Nawet nie wiecie jak bardzo czasochłonne jest to zajęcie. I w dodatku o zdrowie gołębi trzeba odpowiednio zadbać. Ja na przykład kupuję tutaj https://weterynaryjn...olebie-c-3.html wszelkie niezbędne mi tabletki i produkty do tego typu rzeczy.  Polecam zdecydowanie jak ktoś potrzebuje. 


zimbol

Napisano 06 listopad 2019 - 10:48

Jestem od kilku lat barmanem, ostatnio postanowiłem kupić sobie blendery gastronomiczne, znalazłem fajną stronę https://www.mixtec.pl/ można na niej wiele dowiedzieć się na temat blenderów 


SolidnyCzlowiek

Napisano 04 listopad 2019 - 16:08

Niektórzy mogą mnie kojarzyć z postów dotyczących domów i majsterkowania bo tym też się zajmuje, ale takim moim ukrytym hobby są zdecydowanie zwierzęta, a ostatnimi czasy dość solidnie przyglądam się rasie Shiba Inu, czyli nasz internetowy Pieseł, powiem Wam, że wydawać by się mogło, że niby pies, niby głupi, a jajo prawda. :D 


mleszczak

Napisano 11 październik 2019 - 14:03

Ja interesuję się od niedawna oprogramowaniem blender do tworzenia obiektów i animacji w przestrzeni wirtualnej. Tutaj https://cgwisdom.pl/...eo/blender.html wykupiłem sobie kursy an to i teraz dość dobrze już wiem jak się z tym obchodzić. Mam zamiar w przyszłości pracować zawodowo w tym temacie.


ocassin

Napisano 12 wrzesień 2019 - 16:01

Moim jest fotografia, najbardziej lubię fotografować przyrodę, dziką naturę, zwierzęta. Z ludźmi też pracuje, jednak bardziej jako forma zarobku, bo przyjemność mi daje uwiecznianie krajobrazów. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)