Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Domowa siłownia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

travolta

Napisano 15 wrzesień 2021 - 09:04

Postawa na której na luzie możesz pracować to
Sztanga
Ławka
Stojaki (najlepiej z regulacją tak żeby moc robić przysiady)
Ciężary
Potem dodatkowo
Hantle
Łamana sztanga
Gumy oporowe
Ketle
Można również zastanowić sie nad piłką bosu https://tutumi.pl/pi...a-flexifit.htmlKtóra przyda się do jogi jak i do ćwiczeń. 
W zależności czego potrzebujesz .

zimbol

Napisano 06 wrzesień 2021 - 15:08

Z tego co wiem, to sporo osób teraz kupuje sobie testosteron, ostatnio widziałem, że w sklepie https://esterydy.pl/propionate/ jest on dostępny. Jak na razie nie korzystam z tego, ale kto wie co to będzie za jakiś czas. 


boddekk

Napisano 06 wrzesień 2021 - 13:24

Mam w planach stworzenie domowej siłowni, czy możecie mi polecić jakiś sklep ze sprzętem.

 

złote zaproszenia na ślub


enzymata

Napisano 01 wrzesień 2021 - 11:15

Oczywiście, że da się wiele zrobić prostymi ćwiczeniami. Ważna jest regularność.


patiks

Napisano 01 wrzesień 2021 - 09:37

Tak naprawdę wystarczą takie elementy - https://www.hop-spor...stawy-obciazen/i powinno być dobrze. Nie ma co ukrywać, że prostymi krokami da się zrobić sporo, wykonując stosunkowo proste ćwiczenia. Nie są potrzebne cudowne metody, tylko działanie krok po kroku. I wtedy docelowo zrobicie coś sensownego. Tylko kluczowa jest systematyczność. Tak można wykonać mnóstwo przeróżnych aktywności. 


madzia001

Napisano 08 sierpień 2021 - 15:20

Wykonując nieumiejętnie ćwiczenia takie jak np. martwy ciąg możesz sobie zrobić dużą krzywdę. Warto skorzystać z treningów personalnych i profesjonalnych konsultacji. Ale również jestem w team - ćwicz w domu, oszczędzaj czas  :) Już od jakiś blisko 2 lat. Polecam z tego miejsca sprzęt od https://kronos-shop....ystyka-135.html


boddekk

Napisano 26 lipiec 2021 - 15:24

Jeśli ćwiczycie i dbacie o siebie to może zainteresuje was oferta od firmy cateringowej https://goodboxfit.p...rmy-zywieniowe/ która przedstawi wam odpowiednią dietę i przygotuje zdrowe naprawdę smaczne posiłki. Polecam ich serdecznie. Sprawdźcie i kontaktujcie się z nimi by zadbać o swoje zdrowie i mieć odpowiednią dietę. 


elka2002

Napisano 28 czerwiec 2021 - 21:41

Bardzo ważne są ćwiczenia, ale należy również odpowiednio się odżywiać. W pierwszej kolejności należy jednak zerknąć sobie tutaj https://fitrepublic.pl/kalkulator-bmr/ . Macie tam bowiem namiar na kalkulator przemiany materii. Jest tam również wiele ciekawych informacji. 


Napisano 25 czerwiec 2021 - 21:44

Rower, hantle, bieżnia, ławeczka stopniowo wyposażałam swoja siłownie ostatnio nawet zamówiłem saunę na www.infraline.pl i jestem super zadowolony. Mój wysiłek jest potęgowany poprzez seanse w saunie które skutecznie eksponują moje mięśnie dzięki szybkiej utracie tkanki tłuszczowej.  W tym roku będę gotowy na sezon plażowy  o wiele szybciej. 

ReginaD

Napisano 22 marzec 2021 - 12:42

Domowa siłownia to świetna opcja - zazdroszczę tym co mają taką możliwość. Ja z czasem mam nadzieję też będę mogła się cieszyć domową salą do ćwiczeń :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)