Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Dobry dentysta


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 20 maj 2020 - 07:47

A ja polecam świetnego dentystę w gabinecie Dental w Lublinie na ulicy Lwowskiej. Tam chodzę już od dawna i zdecydowanie bardzo ich polecam. Miałam kilka nagłych sytuacji, w których dentysta szybko i skrupulatnie mi pomógł, do tego są delikatni, kompetentni bardzo sympatryczni. 


Karoo87

Napisano 28 kwiecień 2020 - 19:55

Jeśli chodzi o implanty, to polecam sobie zajrzeć na stronę http://implanty-warszawa.pl/, tam jest komplet podstawowych informacji, które interesują pacjentów planujących taki zabieg. Zdecydowanie polecam poczytać, a szczegółowe informacje to już kwestia konsultacji z implantologiem :) 


marcinkowski

Napisano 27 kwiecień 2020 - 15:14

Dobrego specjalistę mają też w ZiliClinic


Wojtek541

Napisano 09 kwiecień 2020 - 10:49

Jeżeli o mnie chodzi to jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez http://www.dentalium...w.pl/protetyka/ którzy są w stanie profesjonalnie zająć się każdym problemem w uzębieniu. W moim przypadku i kłopotach związanych z protetyką również skutecznie rozwiązali, a co do cen myślę że naprawdę nie ma na co narzekać. Tym bardziej, że jakość mówi sama za siebie, bo efekty są bardzo dobre :)


magnolia32

Napisano 26 marzec 2020 - 08:20

Niezmiennie od kilku lat chodzę do dr Kubicy http://www.drkubica.pl/ po co mam zmieniać dentystę, jeśli jestem zadowolona ze świadczonych usług. 


widna33

Napisano 25 marzec 2020 - 17:33

Również założyłam aparat jako dorosła osoba, cieszę się, że się zdecydowałam na taki krok i że moje ząbki się zmieniają. Ja akurat chodzę do Rock Your Smile w Warszawie, do dr Borzymowskiej-Sawickiej. Tak że jak by ktoś z Warszawy i okolic szukał dobrego specjalisty, to szczerze polecam :) Ja z leczenia ortodontycznego jestem bardzo zadowolona! 


Napisano 14 marzec 2020 - 00:09

Jeśli chodzi o ortodontę to super specjalistką w tym zakresie jest dr Anna Michalik z Gliwic. Dzięki niej mam wreszcie piękny uśmiech. Nie bójcie się zakładać aparatu po 30tce. Ja założyłam aparat jak miałam 34 lata i cieszę się ogromnie, że się na niego zdecydowałam i że trafiłam na tak fantastyczną ortodontkę.


Liszka81

Napisano 27 luty 2020 - 23:19

A ja polecam DENT SM, http://dentsm.pl/ Jestem pacjentką od dłuższego czasu i wiem z doświadczenia, że w DENT SM można liczyć na wspaniałą opiekę :) Personel to świetni specjaliści, z doświadczeniem i kompetencjami. Mają nowoczesne gabinety wyposażone w najnowszej klasy sprzet. Do tego jest miło i wizyty mijają bez bólu czy stresu. 


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:48

Od siebie polecam Fabdent https://www.fabdent.pl/kontakt Robiłam tam leczenie. Super profesjonalny gabinet ze świetnym i kompetentnym personelem. Wizyty bezbolesne, bezstresowe, szczerze polecam :) U mnie po szybkiej diagnostyce rtg od razu wyleczono zęba, który był do leczenia. Szybko, sprawnie i rzetelnie :)


mleszczak

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:56

Dobrym gabinetem stomatologicznym jest http://wesolystomatologia.pl/ w którym mi leczyli zęby. Miałem dość duże problemy z nimi ale udało i  się je uratować, także jestem wdzięczny. Widać że pracują tam dentyści którzy są fachowcami.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)