Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jakie szkolenie warto zrobić?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

regor

Napisano 25 sierpień 2021 - 11:09

Szkolenia trzeba dobierać do pracownika i jego obowiązków. Warto tez korzystać z doświadczonych firm szkoleniowych by miało to jakikolwiek sens. 


Klasowa

Napisano 24 sierpień 2021 - 23:23

Odpowiedź na to pytanie brzmi tak naprawdę: to zależy. Jeśli chcemy przeszkolić pracowników, to na pewno warto postawić na szkolenia grupowe w stylu tych, które prowadzone są przez firmę Certes. Mogą odbywać się zarówno w ich siedzibie, u klienta, czy też w popularnej ostatnio formie online. Jeśli chodzi o zakres, mogą to być np. szkolenia menadżerskie, sprzedażowe, z obsługi klienta, marketingowe. Więcej na ten temat można dowiedzieć się m.in. stąd: https://szkolenia.certes.pl/.


wera_

Napisano 23 sierpień 2021 - 10:36

Fajną opcją są szkolenia SEP online. Można sobie takie zrobić nie wychodząc z domu. 


Napisano 22 sierpień 2021 - 16:36

wiedzę na temat kadr regularnie uzupełniam dzięki serwisowi portalkadrowy.pl jest tam sporo treści przygotowanych przez specjalistów, jest dostęp do materiąłów video , e-szkoleń i podcastów


mgzeta

Napisano 21 sierpień 2021 - 09:33

Takie szkolenie, które będzie wartościowe i wniesie nam do naszej pracy coś, co pozwoli nam na rozwój. Wiele firm stara się organizować szkolenia dla swoich pracowników. Wiele restauracji jak np. https://zacisze.gda.pl/ oferuje wynajem sali szkoleniowych i konferencyjnych. Gdzie takie spotkania można zorganizować. Jednak zawsze szkolenie musi być związane tematycznie z naszą pracą. I mieć wpływ na rozwój. 


Ida4

Napisano 04 sierpień 2021 - 12:37

Zrób sobie szkolenie związane z zainteresowaniami. Co powiesz na przykład na kursy zawodowe lublin: https://www.kursor.e...ia/lublin/kursy? Tam znajdziesz wiele propozycji jeśli chodzi o różne kursy, które poszerzą Twoje kompetencje.


aniolek

Napisano 13 lipiec 2021 - 09:24

Dla mnie okazały się być bardzo wartościowe szkolenia sprzedażowe. Na stronie: https://eventis.pl/w...obsluga-klienta znajdziecie duży wybór propozycji z tej dziedziny. Naprawdę polecam sprawdzać na Eventis ponieważ mają dużą gamę szkoleń do wyboru i naprawdę rozsądne ceny ;)


adka

Napisano 16 maj 2021 - 09:34

Jest wiele ciekawych i przydatnych szkoleń dzięki którym zdobywamy nową wiedzę lub poszerzamy już tą zdobytą wcześniej. Sama jeśli mam możliwość skorzystania z profesjonalnego szkolenia, które wiem że mi się przyda, to jak najbardziej chętnie korzystam. Nie tak dawno znalazłam ciekawe szkolenie z urządzania wnętrz i chętnie bym w takim wzięła udział. Tego rodzaju wiedza będzie przydatna jeśli na przykład inwestujemy w nieruchomości i chcemy dane mieszkanie odpowiednio przygotować dla potencjonalnego nabywcy. A, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, to taka wiedza jest zdecydowanie przydatna.


pawelszabla

Napisano 11 maj 2021 - 12:55

Polecam Panią Anetę Wątor, świetna mówczyni motywacyjna. Ogrom pozytywnej energii, wiedzy i można się zainspirować.


Karola12b

Napisano 10 marzec 2021 - 07:51

Mylisz pojęcia, nauki języka to nie szkolenia językowe :P

 

A jakie szkolenia z zakresu marketingu możecie polecić?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)