Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: firma taxi


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kamra

Napisano 28 październik 2019 - 19:59

Nasza firma korzysta z usług free now, latwa obsługa, czyste samochody, intuicyjna aplikacja. Kierowcy podjeżdżają niemal natychmiast. No i trochę się polubiliśmy z free, bo teraz jeżdżę z nimi nawet prywatnie ;)


Sleep

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:38

Ja bardzo rzadko korzystam z taksówek.


Kowal2233

Napisano 24 czerwiec 2019 - 12:48

Bardzo dobry pomysł, sprawdź ceny taksówek w swojej okolicy na https://taxiways.pl/ i zaproponuj konkurencyjne a na pewno znajdą się klienci 


Lucy2000

Napisano 28 maj 2019 - 20:23

Myślę, ze to bardzo dobra opcja. Dodatkowo jeśli chodzi o zakup floty to niekoniecznie musi być to zakup moim zdaniem. Może warto rozwazyc jakieś opcje leasingowe. Na przykład coś takiego jak tutaj - https://www.renaultf...sowanie/leasing  Myślę, że to bardzo rozsądne rozwiązanie w takim wypadku. 


mleszczak

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:25

Ja wybierając korporację taksówkarską zawsze patrze na stawki jakie mają, ale też na przykład na to czy można zamówić taksówkę przez aplikację. W Katowicach jest jedna taka http://www.taxirondo.com.pl/  z których zawsze korzystam. Mają rabat dwadzieścia pięć procent przy zamówieniu przez telefon co też jest fajne, czasem z tego korzystam. A ponadto ich kierowcy są uśmiechnięci, mili i pomocni w razie potrzeby.


Baklazanka

Napisano 03 listopad 2017 - 09:56

No jak ktoś jeździ taxi to wie, że to tani biznes nie jest. Tutaj http://taniataxi.pl/sobie możecie zerknąć na porównywarkę firm taxi. Można po mieście sobie wyszukać i od razu wyskoczy Wam jakie firmy taxi jeżdżą u Was razem z cennikiem za km, nr telefonu itd.


patiks

Napisano 11 październik 2017 - 08:29

iTaxi. Wsiadamy do nich za każdym razem. Nawet nie wyobrażam sobie teraz jazdy z przypadkowym korpo. Zbyt wiele miałem jak na razie przejść. Wolę zdecydowanie jeździć z pewniakami. Nawet gdyby jakaś tam firma odpaliła coś trochę taniej. To nie ma znaczenia. 


Bugs

Napisano 31 maj 2017 - 09:32

ma ktoś kupony na przejazdy uberem ? 


michalwu

Napisano 26 maj 2017 - 09:26

Ja korzystam z Ubera :D 


Jarecki85

Napisano 24 maj 2017 - 08:28

Zgodzę się z Wami, ta aplikacja jest świetna! Wreszcię nie muszę nigdzie dzwonić, wystarczy załączyć aplikację i mogę zamówić taksówkę w dosłownie chwilę. Na stronie aplikacji -> http://etaxi.net.pl/można poczytać więcej, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Polecam pobrać ją na swój telefon, bo znacznie ułatwia ona życie ;)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)