Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zapadnięta kostka na podjeździe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

adamela

Napisano 03 listopad 2018 - 14:21

Kurcze nie fajnie ;/ U nas się dobrze trzyma bardzo ta kostka od bruk betu https://www.bruk-bet.pl/mega trwała jest i porządna


JakubWysocki

Napisano 29 czerwiec 2017 - 09:11

Nawet największych i najlepszych fachowców warto dopilnować, żeby nie było takich niespodzianek - czasem są wynikiem jakichś niedopatrzeń, a nie celowych działań pracowników. Na szczęście większość z nich chce wykonać swoją pracę dobrze i bez reklamacji. Z takich dobrych firm mogę polecić tę ekipę: http://www.negacz.pl/


Fizo

Napisano 14 grudzień 2015 - 16:39

Zamiast kostki zrobić zwrot ku tradycyjnym nawierzchniom betonowym http://zarembaposadzki.pl/posadzki/nawierzchnie-betonowe/, przynajmniej w miejscu gdzie osiada. Prawdopodobnie jeżdżą ciężkie samochody do nowo powstających budynków.


mati77

Napisano 01 grudzień 2015 - 03:54

Jak dobra kostka to tylko http://www.kamieniar...e/oferta-kostka  zakład kamieniarski ze Strzegomia!


Napisano 26 luty 2015 - 08:39

Deweloper się chyba przestraszył, bo sytuacja dotyczy również innych segmentów i porozmawiał z firmą, która kładła tą kostkę. Także kostka na wiosnę ma zostać naprawiona i teraz już dopilnuje tego bardzo dokładnie, bo wcześniej tak im wierzyłem, że nic nie sprawdziłem, dlatego że deweloper cieszy się wśród wszystkich mieszkańców dużym zaufaniem i nie może pozwolić sobie na stratę tego zaufanie, tym bardziej, że w tej samej miejscowości budują dwa inne osiedla. Dodam, że sprawa nie była nie do załatwienia, tylko trzeba by się nalatać po sądach, ale jest to ewidentny błąd w sztuce budowlanej, który można by udowodnić jako zatajony, a wtedy rękojmia trwa nawet 100 lat.


Napisano 13 luty 2015 - 18:17

Wiesz, po prostu dopilnuj aby następnym razem prawidłowo zrobiono podbudowę pod kostkę i dali jakąś porządną nawierzchnię (np. Bruk-Bet, niekoniecznie najdroższy model). Sprawdź czy woda nie przedostaje się do podbudowy, oceń czy kostka jest prawidłowej grubości (pod auto - minimum 6 cm).


Napisano 10 luty 2015 - 19:19

Witam!

 

Nigdzie nie mogłem znaleźć takiego wątku, więc zaczerpnę wiedzy tutaj. Mianowicie, rok temu zakupiłem segment. Do segmentu przynależy podjazd do garażu. W ciągu roku kostka zaczęła się zapadać pod naciskiem opon samochodu, więc zwróciłem się z problemem do dewelopera. Już następnego dnia ekipa przyjechała i naprawiła kostkę. W styczniu minął rok od zakupu segmentu, a kostka znów zaczęła się zapadać i gdy pada deszcz, w rowkach wyrobionych przez samochód zaczęła zbierać się woda. W tym momencie deweloper powiedział, że minął już rok i teraz mogę to sobie naprawić na własną rękę. Czy ma takie prawo, żeby tak to zostawić? czy gwarancja lub rękojmia nie powinna się przedłużyć lub trwać dłużej niż rok? Przecież od naprawy kostki minęło pół roku.

 

Bardzo będę wdzięczny za odpowiedź:)

Pozdrawiam:) 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)