Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

DariuszP

Napisano 06 listopad 2018 - 22:55

Co do wyposażenia to sprzęt laboratoryjny czy spawalniczy dostaniecie w Zakładach Aparatury Precyzyjno-Medycznej PREMED http://premedmarki.pl/ z okolic Warszawy. To dobry producent, produkty (w naszym przypadku to sprzęt laboratoryjny) jest bardzo dobrej jakości.


patiks

Napisano 02 listopad 2018 - 11:20

Sprawdzony wykonawca z doświadczeniem - http://solidhale.pl/

I w zasadzie wyłącznie na takie firmy warto stawiać. To pewniak, solidna marka, która przede wszystkim ma za sobą wiele realizacji. Z takimi graczami zdecydowanie warto współpracować, tym bardziej jeśli firma realizuje wszystko od fazy projektu do wykończenia. 


gorgon

Napisano 30 październik 2018 - 22:22

W takiej hali konieczne są przegrody czy boksy, a nawet miejsce na składowanie odpadów. I tutaj polecam bardzo uniwersalny materiał mianowicie bloki betonowe https://betblok.pl/s...ertyfikaty.html . Na stronie można przeczytać o ich właściwościach


RobertiPatrycja

Napisano 18 październik 2018 - 10:07

Na stronie https://www.mag-complex.pl/są regały paletowe które myśmy kupowali do nas do firmy. Jak na razie nie mam jakiś uwag, wszystko działa stabilnie, nic się nie wypacza nie psuje. Dobre doradztwo, potrafią dobrać regał pod obiekt i też za montaż mogę firmę pochwalić – szybko i solidnie zrobiona instalacja regałów.


aniolek

Napisano 10 październik 2018 - 09:59

To wszystko zależy tak naprawdę jaka jest to hala i w jakim temacie prowadzicie swoją działalność. Ja ostatnio rozpoczęłam wraz ze swoim mężem współpracę z firmą Tessa, zamawiając u nich statyczne złoże fluidalne z oferty na stronie https://www.tessa.eu...loze-fluidalne/. Myślę, że jeśli tylko zajmujecie się szeroko pojętym przemysłem to warto z nimi się skontaktować ! Dla mnie okazali się naprawdę bardzo pomocni


AgataDi

Napisano 08 październik 2018 - 15:58

Jak trzeba wam konkretnych wyrobów silikonowych czy gumowych to udajcie się z tym do producenta czyli firmy Pionier z Jawora. Na prośbę klienta wykonają określony produkt z innego rodzaju gumy oraz w innych kolorach niż mają w ofercie. Firma mega solidna i profesjonalna, jesteśmy bardzo zadowoleni, że na nich trafilismy. 


Napisano 02 październik 2018 - 15:13

Urządzenia dla przemysłu mięsnego dostaniecie w Jugema. W ofercie znajdziecie m.in. komory, kotły, autoklawy, myjki wózków, defrostery, wyposażenie ubojni. Firma bardzo solidna, profesjonalna, sprzęty wysokiej jakości.

 


Patka79

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:29

A czy przy okazji możecie i mi doradzić? Od kilku lat prowadzę sklep internetowy, a w ostatnim czasie przybyło mi bardzo dużo klientów i zamówień. Biznes rozrasta się do tego stopnia, że potrzebuję nowego, większego miejsca na składowanie moich artykułów. Mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od Wrocławia i to właśnie w tych okolicach poszukuję czegoś na wynajem. Znalazłam kilka ciekawych ofert na stronie https://www.warehous...wo/dolnoslaskie jednak nie do końca wiem, który rejon byłby odpowiedni. Możecie coś doradzić?


Napisano 17 wrzesień 2018 - 13:30

Jakbyście szukali kontaktu do dobrego producenta opakowań z tworzyw sztucznych to sprawdźcie sobie Onplast.  Mają wieloletnie doświadczenie, szeroką gamę wyrobów (m.in. pojemniki do suplementów, słoiki plastikowe, opakowania czy butelki farmaceutyczne), są solidni i pilnują terminów. Bardzo dobrze nam się z nimi współpracuje.

 


PaveloS

Napisano 11 wrzesień 2018 - 14:21

Jakbyście szukali dobrej jakości kabli, przewodów i drutów nawojowych to dostaniecie  je w http://el-drut.com.pl/ To hurtownia, mają duży wybór i dobre ceny a do tego krótkie terminy realizacji zamówień.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)