Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wyjazd integracyjny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 07 październik 2019 - 08:27

To prawda, wachlarz jest duży i czasem trudno zdecydować się na konkretną opcję. Dlatego warto zajrzeć w takie miejsce jak to link dzięki czemu, decyzja co do wyboru miejsca na wyjazd integracyjny, będzie o wiele prostsza.


Fizo

Napisano 17 lipiec 2019 - 16:21

Wachlarz jest duży :)


kolorowazelka

Napisano 17 lipiec 2019 - 08:09

Co robicie na takich wyjazdach?


Napisano 15 lipiec 2019 - 15:02

Warto organizować imprezy i wyjazdy tego rodzaju - u nas dzięki pracowni Artis wszystkie są na najwyższym poziomie, mamy więcej motywacji i lepiej się dogadujemy w firmie. POlecam


wicehrabia

Napisano 24 kwiecień 2019 - 12:56

Na takich wyjazdach naprawdę można nieźle się zapoznać.


hania32

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:43

Organizowałam kiedyś sama imprezę firmową. To było bardzo duże wyzwanie, ale ostatecznie wszystkim się impreza podobała. Skorzystałam z atrakcji bubble football http://www.kojakfree...ubble-football/. Robiłam imprezę plenerową, więc można było grać w tych wielkich kulach w piłkę, zderzać się, turlać i świetnie bawić. Do tego pokaz sztuczek piłkarskich. Było super.

Napisano 29 marzec 2019 - 02:43

W moje firmie na ogół korzysta się z usług agencji przy okazji różnych imprez firmowych. Zeszłoroczny wyjazd dla zarządu organizowała Pracownia Artis z Krakowa i to chyba była najlepsza impreza w jakiej miałam przyjemność uczestniczyć. także polecam


Jarecki85

Napisano 12 marzec 2019 - 14:21

Jeśli chodzi o dobre biuro podróży to ja osobię polecam zajrzeć na stronę https://www.travel-c...zy-sluzobowych/, gdzie można znaleźć tego typu oferty. Sami wybraliśmy się na taki wyjazd zorganizowany przez biuro i była to świetna decyzja.


Aligru

Napisano 30 styczeń 2019 - 15:28

Wiem, że coś takiego mają w https://bissole.pl/- na pewno oferują incentive travel, więc jak szukasz jakiegoś ciekawego pomysłu na wyjazd integracyjny, to warto się do nich zgłosić. Znajomy mówił mi, że nawet organizują wyjazdy na spotkania piłkarskie w Hiszpanii i Anglii.


Alicjaxxx

Napisano 21 grudzień 2018 - 21:55

Moja pierwsza impreza firmowa na której miałam okazję być była w Ośrodku Wiktorowo. Pracuję w Bydgoszczy, a to jakieś 40 km dalej więc ogólnie daleko nie miałam. Poznałam ekipę z zupełnie innej strony to raz, a dwa że też dzięki świetnej organizacji. Wszystko było dopracowane, były zabawa w terenie z rodzaju surwiwal, sama byłam sobą zaskoczona że potrafiłam się w tym odnaleźć i też ludzi poznałam bardziej. Potem wszyscy oglądaliśmy przygotowaną fotorelację z tego. Po prostu rewelka, byłam pod wrażeniem.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)