Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: POS przez www a drukarka fiskalna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Patka79

Napisano 21 marzec 2018 - 15:17

Dużo informacji na ten temat znajdziesz na stronie https://joinposter.com/pl W dzisiejszych czasach bardzo istotny jest dla ludzi czas, dlatego idąc do sklepu bądź restauracji nie chcą spędzać długich minut na wyczekiwaniu na ich zamówienie. Oczekują, że dostaną wszystko na już. Dlatego bardzo ważna jest sprawna obsługa klientów, zarówno sklepach, hotelach, restauracjach i innych punktach sprzedażowych czy usługowych. Dzięki zastosowaniu systemów POS nowoczesne biznesy, działają jeszcze szybciej i sprawniej. System POS jest połączeniem urządzeń z dedykowanym im oprogramowaniem, które wspólnie tworzą stanowisko sprzedażowe. Skrót POS pochodzi od angielskich słów Point of Sale, czyli dosłownie punkt sprzedażowy. Rozwiązania POS wykorzystywane są do kompleksowej sprzedaży, poczynając od przyjęcia zamówienia od klienta, na płatności za towar kończąc. Są one nieodzownym elementem w każdym sklepie, restauracji, hotelu czy punkcie usługowym, w zależności od tego gdzie są wykorzystywane, przypisywane są im różne funkcje. POSy rejestrują podstawowe informacje dotyczące klienta, między innym i sposób płatności, nazwę klienta, NIP, czy też nazwę produktu i jego cenę.


dancewithhim

Napisano 08 marzec 2018 - 08:59

Bardzo dobrze Aktualnie kazda nowoczesna firma korzysta z takiego systemu ponieważ daje on wiele możliwości. Poczytaj sobie sam:

http://www.tweaks.pl...cie-dla-handlu/

Jeśli chodzi o korzyści to na pewno są to:

generowanie informacji o najlepiej i najgorzej sprzedających się produktach
śledzenie drogi towaru od momentu przyjęcia go do magazynu do sprzedaży
bieżąca kontrola dotycząca rozliczeń z kontrahentami
automatyczne przydziały towaru
łatwe wprowadzanie zmian w zakresie przecen oraz promocji
generowanie różnego rodzaju raportów pod kątem określonych cech produktów i sprzedaży
monitorowanie zysków dla konkretnego okresu – analiza, porównywanie oraz kontrola przychodów i rozchodów placówki handlowej
kontrola stanu kasy o każdej porze dnia
sprawne i szybkie przygotowywanie etykiet towarowych
wsparcie w trakcie inwentaryzacji sklepów
oszczędność w trakcie wprowadzania dokumentów dostaw

pepke

Napisano 04 marzec 2018 - 09:11

Sam zastanawiam sie nad wprowadzeniem tego do swojej firmy Jak się to sprawdza? 


Marek O

Napisano 11 listopad 2016 - 10:14

Witam,

 

Chciałbym skorzystać z system POS w wersji online, przez przeglądarkę www. Pytanie, czy da się niewielkim kosztem drukować z takiego programu paragony fiskalne?

 

Konkretnie mam na myśli microbiz.com lub inny podobny. Uprzedzając pytania: ten system sprzedaży jest zintegrowany ze sklepem internetowym Magento, na czym mi bardzo zależy.

 

Pozdrawiam,

K.

 

A masz już wszystkie potrzebne sprzęty? Najlepiej jest przed zakupem dopytać w firmie, która się w takich sprzętach specjalizuje. Jeśli jeszcze nie masz drukarki fiskalnej, systemu POS, etc. to zerknij sobie na http://www.fpc.pl/4-...ry-systemy-pos/ - oni wszystko tłumaczą - co, jak, kiedy, gdzie. Jeśli już wszystko masz wyślij im zapytanie - do niczego Cię nie zobowiązuje, a może ci pomogą mimo, że nic nie kupisz.


Napisano 27 styczeń 2016 - 10:13

Witam,

 

Chciałbym skorzystać z system POS w wersji online, przez przeglądarkę www. Pytanie, czy da się niewielkim kosztem drukować z takiego programu paragony fiskalne?

 

Konkretnie mam na myśli microbiz.com lub inny podobny. Uprzedzając pytania: ten system sprzedaży jest zintegrowany ze sklepem internetowym Magento, na czym mi bardzo zależy.

 

Pozdrawiam,

K.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)