Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wrocław - firma sprzątająca


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Broaldis

Napisano 06 listopad 2017 - 15:19

Myślę, że dobrą opcją może być sprzątanie osiedli warszawa. Profesjonalna firma na pewno najlepiej ogarnie ten temat. Sprawdź.


Ajlar

Napisano 24 wrzesień 2017 - 17:14

Teraz wiele firm działa na terenie całego kraju. Zerknij na ofertę Clar System http://www.clarsyste...ugi-porzadkowe/ . Oferują wszelakie usługi porządkowe i nie tylko. Mają profesjonalny sprzet dziei czemu sprzątanie idzie szybko i jest wykonane naprawdę solidnie. 


Multiserwis

Napisano 13 wrzesień 2017 - 14:52

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy sprzątającej to ta firma sprzątająca warszawa na pewno spełni Twoje oczekiwania. Sam korzystam z ich usług i bardzo sobie chwalę. Polecam.


Napisano 09 sierpień 2017 - 14:55

Urządzenia sprzątające oraz środki czyszczące kupuje u nich bhf.com.pl prowadzę niewielka firmę sprzątającą, a  oni maja tam wszystko co jest nam niezbędne do pracy, wiec bardzo polecam :)


bakarat

Napisano 08 sierpień 2017 - 19:23

Najlepiej wybierać firmy, które posiadają tego typu sprzęt http://www.hako.pl/p...z_operatora.php . Często bowiem okazuje się, że nasza firma potrzebuje sprzątanie nie tylko we wnętrzu, ale również zewnątrz. Takie zamiatarki są bowiem bardzo praktyczne.


roman1410

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:18

Wg mnie sprzątanie biur przez firmę jest tanią i popularną praktyką. W poznaniu korzystałem z tej firmy http://pozamiatane.infoNa tle konkurencji są bardzo tani.


Napisano 14 lipiec 2017 - 12:37

my szukaliśmy firmy z doświadczeniem i wykwalifikowanymi osobami, które profesjonalnie zajmują się utrzymaniem czystości w naszych obiektach. wrocławską firmę ponpran.pl polecił mi znajomy, u którego także oni zajmują się utrzymaniem czystości. Świetni i skrupulatni,a do tego ceny niewygórowane.


Popkowa90

Napisano 25 czerwiec 2017 - 21:33

Przed wyborem firmy sprzątającej warto najpierw zrobić rozeznanie, ile taka usługa może kosztować. Pomoże nam w tym kalkulatordlafirm.pl, który obliczy średnią stawkę na podstawie lokalizacji, powierzchni biura, ilości pracowników itp. W ten sposób unikniemy sytuacji, kiedy jakaś firma będzie chciała wyciągnąć od nas zbyt dużą kwotę za wykonaną usługę. 


Jarecki85

Napisano 18 maj 2017 - 11:02

Ja mogę za to śmiało polecić firmę Romwit. Korzystam z ich usług już od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że ich podejście do wykonywanej pracy jest na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadają szeroki zakres usług, więc jeśli chodzi o sprzątanie czy też mycie nie będzie absolutnie żadnych problemów.


Napisano 17 marzec 2017 - 20:33

Nie polecam wrocławskiej firmy activas. Praca ekipy sprzątającej niedokładna, brud w zakamarkach, za szafkami kurz(dodam, że miało być sprzątanie całego mieszkania), poozstałości tłuszczu;słowem nie polecam! Brak profesjonalizmu, nawet w dniu wykonania usługi dostałam informację,że się spóźnią a przyjechali jeszcze później.Współpraca bardzo trudna; zdecydowanie na NIE


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)