Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zdobyć klientów?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pitahaja

Napisano 31 sierpień 2017 - 06:41

Tak, reklama tu jest podstawową sprawą, najlepiej zlecić ją fachowcom


maciek_p

Napisano 28 sierpień 2017 - 21:55

Jak? Najlepiej poprzez reklamę. Jeśli nie wiesz, jak się reklamować, zapoznaj się z bazą wiedzy oferowaną przez http://adnext.pl/baza-wiedzy- myślę, że artykuły, które są tam publikowane, pomogą Ci zdobyć nowych klientów.


KasiaIn

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:38

Certyfi katy nic nie pomogą. Parę lat temu, to jeszcze działało. Teraz już nie. Zwłaszcza, jeżeli na stronę nie ma ruchu, to żaden, nawet i najdroższy certyfikat nie pomoże.


Naster

Napisano 16 lipiec 2017 - 20:26

http://panterabiznesu.pl/Ta firma zajmuje się przyznawaniem certyfikatów dla firm, które pomagają pozyskać nowych klientów, poprzez nabranie do nich zaufania. 


grey tree

Napisano 07 lipiec 2017 - 08:24

Ten wątek bardzo dobrze pokazuje jak skomplikowany jest świat reklamy. Użytkownicy przedstawiają tu przeróżne formy promowania firmy, która ich zdaniem jest najskuteczniejsza. Jak widać, możliwości jest dużo, ale nie trzeba wykorzystywać wszystkiego naraz, żeby przyciągnąć klientów. Lepiej skupić się na jednym elemencie reklamy i wykonać go doskonale niż skorzystać z wielu opcji jednocześnie i nie uzyskać pożądanego efektu. Radzimy skonsultować się z doświadczoną agencją interaktywną, która poprowadzi Państwa przez cały reklamowy mechanizm i zrealizuje strategię marketingową dopasowaną do Państwa konkretnej firmy. 


zgred

Napisano 02 lipiec 2017 - 18:48

a moze polecicie konkurencje a nie siebie ?


Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:51

Podstawa to pozycjonowanie, tak jak tutaj juz ci radza. tylko jeszcze jedna sprawa... wez do tego dobra firme. ja robie w CoolBrand i mam super efekty, a moj kolega w innej robil i efektow zero.


Fryzjerka

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:22

Zgadzam się z poprzednikami, dobra reklama przyciąga klientów. Głównie chodzi o to, żeby jak najwięcej osób znało naszą firmę, no i w dobrym świetle. Poczytaj artykuły, masa tego, np. https://forcode.pl/j...-w-salonie.html Wiesz, zależy z jakiej branży, ale artykułów przewija mi się masa.


Polania

Napisano 16 maj 2017 - 09:02

Tak jak ktoś pisał wyżej - klientów przyciąga dobra reklama. Teraz najlepiej jest się reklamować w internecie, bo większość ludzi szuka wszystkiego właśnie tam. Ja osobiście polecam google adwords lub pozycjonowanie. Dla mnie takie usługo świadczy firma http://www.frostseo.pl/.


ala233

Napisano 30 kwiecień 2017 - 16:39

Aby przyciągnąć uwagę klientów warto zainwestować w dobre etykiety samoprzylepne


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)