Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: baner reklamowy firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 listopad 2019 - 09:27

Prowadzę firmę zajmującą się montażem sprzętu biurowego. Chcę rozreklamować moją firmę i zastanawiam się, czy warto zainwestować w baner reklamowy. Czy ktoś orientuje się może, jaki jest koszt umieszczenia reklamy na tym banerze?

Wszystko zalezy od drukarni w jakiej zamierzasz wykonać swój baner i o miejsce umiejscowienia. Baner reklamowy świetnie wykona Ci drukarnia Estilab w dobrej cenie. Dbają o jakość i wizualnie prezentują się naprawdę spoko.


zimbol

Napisano 21 czerwiec 2019 - 15:19

Lepszym sposobem reklamowania firmy jest marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/, korzystam z tej usługi od roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to dzięki niej mam aż tylu zainteresowanych akcesoriami w mojej firmie 


Napisano 23 maj 2019 - 15:31

Polecam firmę Robimy Reklamy. Zleciłem im wykonanie baneru reklamowego i zrobili to bardzo profesjonalnie oraz spełnili każdą moją prośbę. 


Nelka

Napisano 06 maj 2019 - 06:47

Ciekawe banery widziałam w ofercie Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/, oprócz tych standardowych wykonują również banery odblaskowe, dwustronne, czy także siatki wielkoformatowe mesh. Można dzięki nim stworzyć ciekawą i różniącą się reklamę. Na stronie masz podane wszelkie informacje, cennik, miej też na uwadze, że w Diamond Druk jest naprawdę atrakcyjna i konkurencyjna oferta - wysokie rabaty, darmowa dostawa, szybka realizacja, a w ofercie ponad 100 tysięcy konfiguracji produktów. Profesjonalna drukarnia, do której warto zaglądać.


MireczekW

Napisano 30 kwiecień 2019 - 12:18

Warto też zastanowić się nad wizualnymi formami reklamy które przyciągną wzrok potencjalnego klienta... Może taka ścianka reklamowa https://www.retio.pl/ .Co prawda wystawie się je głównie na targach,ale może też sprawdzić się jako tzw. wystawka przy wejściu do firmy, na podanej przeze mnie stronie można znaleźć sporo podpowiedzi jak rekalmować firmę!


Kazikdobry

Napisano 24 kwiecień 2019 - 10:24

Ja w temacie banerów internetowych, ostatnio czytałem artykuł na temat "baner reklamowy online" i uważam że, może być fajną check listą tego o czym nie możemy zapomnieć ogarniając te sprawy.


PaveloS

Napisano 10 marzec 2019 - 20:43

Sprawdźcie sobie Grist99, u nas wielokrotnie dobrze się spisali, super jakość druku. Namiary: http://warszawa-drukarnia.pl/ Są też terminowi, jest tam dobra obsługa klienta no i przyzwoite ceny, więc trzymamy się ich od dawna i jesteśmy zadowoleni z usług.


PatrycjaSz

Napisano 25 styczeń 2019 - 14:00

A co myślicie miejscach reklamowych na portalach branżowych? Np. reklama https://www.bizuteriapiotrowski.pl/ na portalu jubilerskim. Wtedy ludzie też omijają takie spersonalizowane reklamy?


Naster

Napisano 30 listopad 2018 - 14:50

Portal http://www.kwkstaszi...a-zdalna-co-to/nauczy Cię jak w prawidłowy sposób zająć się swoim biznesem, tak by zaczął on przynosić satysfakcjonujące zyski. 


Nobody

Napisano 26 listopad 2018 - 08:24

A ile kosztować może wykonanie takiego banera?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)