Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PatrykNowak72

Napisano 12 kwiecień 2020 - 13:00

Sposoby na zarobek są szerokie. Wiadomo, ze trzeba wiedziec jak to zrobić, aby NAPRAWDE dorobic do swojej pensji. Warto poczytać o tym w
blog o zarabianiu w internecie Tam jest wiele wskazowek, ktore przeprowadza Cię przez ta droge i pozwola na znalezienie odpowiedniej pracy ;) takze powodzenia!


JFru2

Napisano 08 kwiecień 2020 - 11:16

Zgadzam się z poprzednikami.


JFru2

Napisano 06 kwiecień 2020 - 21:15

Ja z kolei polecam https://silesiafinan...sowy-sosnowiec/ prawdziwi eksperci w tej dziedzinie. Pomogli mi z kredytem. Obsługują wiele miast na Śląsku, więc na pewno ktoś tam coś dla siebie znajdzie.


Adaś2486

Napisano 05 marzec 2020 - 09:32

Ja też mogę polecić stronę https://finrada.pl/pozyczki jest tam porównywarka szybkich pożyczek i wszystko jest napisane jakie koszty na jaki okres itp. Można też złożyć wniosek.


Napisano 04 marzec 2020 - 18:03

Witam! Jupiter, tak. We wniosku o pożyczkę pytamy o numer rachunku osobistego w banku prowadzącym działalność w Polsce. W przypadku wydania pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, pieniądze będziemy mogli wypłacić tylko na Twoje konto bankowe, którego jesteś jedynym właścicielem. Ważne jest więc, aby nie podawać: numeru rachunku bankowego innej osoby (na przykład: współmałżonka, dziecka, wnuczka), konta firmowego (w tym kont utworzonych dla jednoosobowej działalności gospodarczej), konta wspólnego lub konta oszczędnościowego.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomek | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 18 luty 2020 - 17:51

Składając wniosek o pożyczkę w wonga muszę podać numer konta bankowego?


mtzd

Napisano 03 grudzień 2019 - 07:53

Sam mam badziej negatywne nastawienie do chwilówek ale nie wszystkie firmy pozabankowe mają takie kiepskie oferty o jakich tutaj piszecie. Jest wiele firm, które maja dobre warunki kredytowe. Polecam zerknąć sobie na przykład na stronę:
 
Firma zajmuje się udzielaniem pożyczek dla firm oraz oferują o wiele lepsze warunki dla biznesu niż typowe firmy chwilówkowe. O wiele łatwiej uzyskać u nich pożyczke, poza tym warunki jakie oferują są korzystniejsze. 

tillman.vivianne

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:17

Przed skorzystaniem z ofert pożyczkowych warto zasięgnąć opinii doradcy finansowego, który oceni naszą zdolność kredytową i doradzi w wyborze odpowiedniej oferty. 

 

doradca kredytowy warszawa


Napisano 04 wrzesień 2019 - 19:08

Witam! Viktor, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:02

W reklamie wonga widziałem, że w promocji pierwsza pożyczka jest za 10 zł. Jakie są koszty kolejnej?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)