Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka bez BIK-u dla osób,firm i przedsiębiorców.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Anna Chyc

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:26

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczkiZnam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


Patrycjusze

Napisano 21 czerwiec 2019 - 16:20

Nie mnie oceniać czy to złe czy dobre jak nie ma wyjścia a istnieje tego typu rozwiązanie to trzeba spróbować, jakiś czas temu było info w tym portalu 1finanse.eu


Napisano 04 maj 2019 - 19:44

Ale w Toyota Bank linie kredytowe nie są problemem. Masz konto bankowe dla firm i linia kredytowa tam jest praktycznie w standardzie. Warto wybierać oferty, które Ci pasują.


Adambb

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:04

Linia taka jest korzystna. Jest jednak tutaj jeden kruczek. Bardzo trudno jest coś takiego dostać. Niby banki obecnie chętnie przyznają kredyty ale nie tyczy się to nowych firm. Można sobie również wybić z głowy uzyskanie takiej linii kredytowej jeśli ma się przykładowo wpisy w biurze informacji gospodarczej albo długi. W takim przypadku pozostaje nam radzenie sobie samodzielnie, ewentualnie skorzystanie z usług prywatnych.

 

Wiele firm prywatnych aktualnie oferuje kredyty dla firm, również dla wolnych zawodów:

https://pozyczkaport...w-freelancerow/


mgzeta

Napisano 05 kwiecień 2019 - 09:09

Możesz, jeśli np. wypłacisz 5 tysięcy i spłacisz w 30 dni to procent jaki zapłacisz to 2,9%. Czyli to się opłaca. Szczególnie, jeśli potrzebujemy pieniadze na już a wiemy, że za chwilę spłyną nam pieniądze z faktur i możemy spłacić linię finansową. Pod tym względem Finiata jest na prawdę korzystna. 


Kowalczuk

Napisano 04 kwiecień 2019 - 13:33

No ok, wygląda. Ale... No właśnie, czy mogę spłacić wykorzystany limit szybciej? Jak wtedy wygląd sytuacja z oprocentowaniem?


mgzeta

Napisano 03 kwiecień 2019 - 08:53

Jest to opłata miesięczna i jest to 0,33% od kwoty udzielonego limitu. Więc jeśli mamy limit 50 tysięcy to kwota będzie wyższa. Dodatkowo masz jeszcze w Finiacie oprocentowanie 2,9% od kwoty wypłaconej. Jakiś czas przeliczałam co się lepiej opłaca czy karta kredytowa w banku czy odnawialna linia finansowa Finiata i zdecydowanie Finiata. Szczególnie, ze wszystko można załatwić od ręki online i tego samego dnia mieć pieniadze do dyspozycji. 


Kowalczuk

Napisano 02 kwiecień 2019 - 08:01

33 zł to nie dużo, przy limicie 10 tysięcy, ale czy ta opłata jest jednorazowa czy co miesiać, bo na stronie takiej informacji nie znalazłem.


mgzeta

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:58

Taką odpowiedz otrzymałam na czacie na stronie www.finiata.pl :

Mamy oplate subskrupcjyjna (0.33%) od zagwarantowanego limitu. U nas w przypadku linii o wysokosci 10.000 pln jest to 33zł miesięcznie.

 

Czyli z tego co rozumiem to 0,33% to opłata "na start" za udzielenie limitu. Jeśli jest on w wysokości 10 tysięcy to koszt wynosi 33 zł. Dodatkowo jest też procent od wykorzystanego limitu, ale to wiadomo, bo działa to tak samo jak banki. 


Kowalczuk

Napisano 28 marzec 2019 - 16:25

 Odnawialna linia kredytowa dla firm. W sumie dużo łatwiej z niej skorzystać niż np. w banku bo wymagają tylko okresu prowadzenia działalności od 3 do 6 miesięcy, a w bankach powyżej 12 miesięcy. No i dużo mniej formalności jeśli chodzi o decyzje. 

Ok a jak z kosztami, bo na stronie Finiaty piszę coś o opłacie 0,333 %, czy możesz mi wyjaśnić co to za opłata?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)