Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szybka pożyczka dla Twojej firmy.


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

podatkowy2019

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:10

Wszelkie finansowanie dostępne dla firm, warto analizować zarówno ze źródeł bankowych jak i pozabankowych. W ostatnim czasie powstało szereg ciekawych projektów jak Kredytmarket czy wspomniana tu Finiata, które umożliwiają pozyskanie dodatkowych środków na inwestycje. Warto na bieżąco weryfikować takie oferty, choćby za pomocą specjalistycznych portali jak Gafsa , które na bieżąco przeprowadzają weryfikację kosztów tego typu pożyczek.


RafalM

Napisano 23 maj 2019 - 08:18

Gdy potrzebujemy uzyskać zdolność kredytowa to polecam firmę Habza Finanse, która pomaga uzyskać wszelkiego rodzaju kredyty, pożyczki na odpowiednich dla nas warunkach. Posiadają wiele pozytywnych opinii, więc co do rzetelności bym się nie martwił - Polecam!


Kordi33

Napisano 08 maj 2019 - 08:14

W sytuacji gdzie, potrzebujemy dość sporej gotówki warto skorzystać z pomocy doradcy, który pomoże na wybrać kredyt na dobrych warunkach. 

Coraz częsciej zaczyna się korzystać z takiej oferty. Bardzo dobrą opinią cieszą się specjaliści z HabzaFinanse. Mają bardzo bogatą ofertę i są już dość sporo na rynku.
Warto zajrzeć tutaj i zapytać o radę któregoś ze specjalistów.


Agnieszka77

Napisano 07 maj 2019 - 12:36

Pożyczka dla firmy? To tylko za pośrednictwem strony https://pozyczkowy-portal.pl/

Myślę, że porównywarki są obecnie bardzo przydatnym narzędziem, który oszczędza nasz czas i pomaga w wyborze odpowiedniego produktu.


Napisano 04 maj 2019 - 19:53

Każda pożyczka musi być przemyślana, bo łatwo mozna się wpędzić w maliny. Ale linie kredytowe umożliwiają bardzo sensowne korzystanie z przyznanego kredytu. W Toyota Bank bardzo fajnie jest to rozwiązane w kontach firmowych.


Kowalczuk

Napisano 01 kwiecień 2019 - 09:14

Przyjemnie się bierze każdą pożyczkę @MIreczekW, ale spłacanie już nie jest takie przyjemne. W Bankach mają dużo formalności i na decyzje kredytową się czeka dość długo. W przypadku firmy może to być kluczowe. Czasami czas jest cenny. Ja na www.finiata.pl

zapytałem na czacie online i poinformowali mnie, ze decyzja jest w przeciągu 15 minut jeśli wszystkie dokumenty są poprawnie wysłane. Czyli szybko, i klienci potwierdzają to w opiniach na Opineo.


MireczekW

Napisano 29 marzec 2019 - 15:36

Masz wiele mozliwości jeżeli chodzi o pożyki. Chyba dobrym rozwiązaniem, moga być takie https://www.pozyczka-prywatna.pl pozyczki prywatne od zaraz. gdy nie ma aż tyle formalnosci i czas oczekiwania na decyzje jest krótki to samą pożyczkę bardzo przyjemnie się bierze.


mgzeta

Napisano 28 marzec 2019 - 15:49

A czy wiesz moze jaki czas należy prowadzic firmę? Bo w Bankach ten czas to minimum 12 miesiecy. Na www.finiata.pl okres prowadzenia działalności to minimum 6 miesięcy, czyli już zdecydowanie lepiej niż w bankach. I jeśli koszty sa takie jak pisze @Kowalczuk to jest to opłacalna opcja, szczególnie, że jeśli mam możliwość spłacenia pożyczki szybciej to opłaty są bliżej niższej granicy. Czyli oszczędzamy. 


mamarek44

Napisano 28 marzec 2019 - 10:10

A czy ktoś z was słyszał może o AasaDlaBiznesu? Z tego co widzę to mają na prawdę korzystne opcje kredytowe dla firm. Pieniądze na start lub rozwój firmy w wysokości 10.000 na 36 miesięcy można u nich pozyczyć bez ukrytych kosztów nawet w 15 minut!


Kowalczuk

Napisano 27 marzec 2019 - 09:53

Ja z samej ciekawości sprawdzałem na stronie Finiaty i tam w kalkulatorze są opisane koszty. Jest napisane dokładnie tak:

 

"W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.333% oraz należność za korzystanie z limitu: od 2.08% do 2.92% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu (do kwoty zostanie doliczony częściowy VAT)" .

 

Czyli z tego co widzę, to warunki są nawet lepsze niż w niektórych bankach i mniej formalności, co w biznesie jest czymś dobrym.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)