Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: skup złomu, podatek ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 17 czerwiec 2021 - 21:02

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Niedługo będę jechała ze sporą ilością miedzi, aluminium i żeliwa do skupu www.rpscraper.pl w Chełmku. Jeśli nadal będziesz potrzebować informacji, to chętnie ich podpytam. Posiadają w tym zakresie szeroką wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, więc myślę, że bez problemu odpowiedzą mi na wszelkie pytania.


Tomaszek1

Napisano 28 grudzień 2019 - 15:32

Jeśli ktoś szuka rzetelnego skupu złomu metali kolorowych z Dąbrowy Górniczej to polecam skup, który specjalizuje się w pozyskiwaniu złomu metali rzadkich. Mają wysokie ceny skupu złomu węglików spiekanych, stali szybkotnących,cyny i jej stopów, stopów łożyskowych, niklu. Na swojej stronie www mają również aktualny cennik skupu metali kolorowych https://femoni.pl/cennik


G0siaa

Napisano 09 listopad 2019 - 11:14

Wydaje mi się, że wszelkimi formalnościami zajmuje się skup złomu. Mój znajomy często korzysta z usług skupu www.skupzlomumlodzieszyn.pl i nie słyszałam, by odprowadzał z tego jakikolwiek podatek. Najlepiej jednak skontaktować się bezpośrednio ze skupem i zapytać o warunki współpracy.


Tomaszek1

Napisano 29 lipiec 2019 - 11:55

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie skupu złomu, lub wątpliwości związane z dokumentacją oraz podatkami jakie taki skup musi płacić to najlepiej skontaktuj się z tą firmą: http://www.skupcyny.eu Zajmują się skupem złomu nie tylko metali kolorowych ale także metali rzadkich i na rynku istnieją już od dekady. Jestem pewien, że rozwieją Twoje wątpliwości :)


Tomaszek1

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:48

Płaci się pcc powyżej 1000 zł!


Shane

Napisano 24 czerwiec 2018 - 15:48

Hmm kwestie podatkowe zawsze budzą jakieś wątpliwości. Oczywiście najlepiej jest poprosić o pomoc specjalistów, czyli najlepszym wyborem byłoby dowiedzieć się wszystkiego z jakiegoś biura rachunkowego, albo od doradcy podatkowego. Jednak wiadomo, że w takim wypadku te osoby policzą sobie czasem niezłą sumkę za to, że pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Moim zdaniem najlepiej jest się zgłosić do zlomskup.eu. Już miałem okazję korzystać z ich pomocy, ponieważ jakiś czas temu sam myślałem o prowadzeniu złomowiska i pomogli mi bez robienia żadnych problemów. Chyba najlepiej jest właśnie spytać w takim miejscu, gdzie są z tematem obyci, bo codziennie mają klientów, skupują i sprzedają złom i tak dalej.


madzia001

Napisano 21 czerwiec 2018 - 09:55

Można też podpytać pod tym adresem http://weglik.eu/ , na początku był tylko to skup złomu węglika spiekanego i stali szybkotnących, ale z czasem wzbogacili ofertę o skup metali szlachetnych oraz metali kolorowych, brązu, cyny, obrót surowcami czy skup metali rzadkich. Szybkość w dokonywaniu transakcji oraz ograniczanie potrzebnego czasu do minimum to jest coś to mogę o tej firmie powiedzieć, na plus także fakt, że przeprowadzają działania we wskazanym przez klienta miejscu i czasie. Myślę, że najłatwiej będzie uzyskać informację u kogoś kto już kilka dobrych lat jest na rynku i wie jak to działa. 


HighIT

Napisano 23 maj 2018 - 15:38

Podobne ustawy obejmują osoby oferujące sprzedaż złomu. Tu można o tym poczytać http://miliomet.pl/sprzedaz-zlomu/


zbawi87

Napisano 21 listopad 2017 - 15:06

ciekawe 


Samarkus

Napisano 03 październik 2017 - 19:00

Ja tak z ciekawości pytam, macie podpisaną umowę z jakąś hutą? Jeżeli nie to co robicie z zebranym złomem?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)