Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pozycjonowanie strony firmowej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

maxymix

Napisano 13 marzec 2019 - 12:24

Wszystko zależy jak wyglądają frazy na Twój biznes. Czasami rzeczywiście znajdzie się mało oblegana bez dużej konkurencji ale to juz dzisija rzadkosc ;)

Warto zacząć od dobrej  zoptymalizowanej strony www no i pisać wartościowe treści na stronę ;)


Sleep

Napisano 05 marzec 2019 - 07:12

Najlepiej postawić na jakąś konkretną firmę, która ma spore doświadczenie z SEO.


maxcyrek

Napisano 03 marzec 2019 - 16:15

Pytaj! Możesz również sprawdzić w naszej bazie wiedzy na temat pozycjonowania . W dobie EAT i YML kluczem do sukcesu jest eksperymentowanie. Poczytaj na temat jednego z moich seo eksperymentów tutaj: https://cyrekdigital...z-tego-wyniklo/


Marta232

Napisano 22 luty 2019 - 16:18

Tutaj jest wiele ciekawych informacji na temat pozycjonowania: https://grupago.pl/o...pozycjonowanie/


ydzik

Napisano 08 luty 2019 - 05:31

Przede wszystkim nie można dać się naciągnąć na niepotrzebne koszta. Ze strony http://unipozyczki.p...-internetowego/ dowiecie się na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy. Są to absolutne podstawy jednak dla kogoś nieobeznanego będą na pewno bardzo ciekawe do poczytania.


Marta232

Napisano 07 luty 2019 - 18:04

Polecam dla firm pozycjonowanie regionalne z wykorzystaniem wizytówki google i odpowiednio wstawionych znaczników schema.org 


mtzd

Napisano 28 styczeń 2019 - 08:26

Wiele firm nadal nie posiada własnej strony www. A moim zdaniem w dzisiejszych czasach jest to totalne must have i jesli firma chce się liczyc na rynku, powinna taka strone posiadać:

https://www.sucha24....-strone-firmowa

Firmowa strona internetowa to w większości przypadków pierwszy kontakt konsumenta z firmą, a jak wiadomo pierwsze wrażenie jest ważne nie tylko w marketingu, ale i w innych obszarach życia społecznego. W przypadku strony internetowej pierwsze spojrzenie to początek budowy emocjonalnych więzi pomiędzy firmą a klientem.

 

Poza tym wiekszość osób obecnie szuka usług z poziomu google. 


aronr

Napisano 23 styczeń 2019 - 08:50

Ja również uważam, że nie mając doświadczenia nie powinno się pozycjonować strony internetowej. Zdecydowanie lepiej byłoby powierzyć to zadanie profesjonalistom. Samemu można sobie co najwyżej zaszkodzić… Ciekawy eksperyment robił ostatnio Szymon słowik tu https://www.szymonsl...onowanie-stron/stworzył content, napakowany słowami kluczowymi tak by wykazać, że czasami ze średniej jakości contentu też można się wybić :) Swoją drogą sam artykuł też jest bardzo ciekawy.


fashion.victim

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:31

Jakich pytań? Nie lepiej po prostu zgłosić się do firmy pozycjonującej i je zadać? Chyba, że chcesz robić to samodzielnie to powodzenia, tylko uważaj! Nie znając protokołów, łatwo można sobie zaszkodzić.


Napisano 26 listopad 2018 - 13:04

Zależy o jakie i gdzie by miało być pozycjonowane bo jak na rynku Polskim to polecam firmę e-hermer.pl ale ja też ostatnio zaczęłam pozycjonowanie swojej firmy w google.de ale to już dzięki firmie euroseo.pl więc zależy czego oczekujesz od naszego rynku czy tylko pl czy może chcesz wyjść na dalszy rynek. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)