Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Angielski dla firm


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Aligru

Napisano 17 październik 2019 - 12:25

Bez dwóch zdań język to podstawa w dzisiejszych czasach. Ja osobiście nie korzystałem z ang dla firm, ale szef ostatnio polecił mi znaleźć jakąś firmę, która oferuje szkolenia z tego języka. Natknąłem się na https://youenglish.school/, wygląda na to, że mają ciekawą ofertę.


Napisano 13 sierpień 2019 - 09:32

bardzo dobre szkolenia i kursy ma szkoła elsinore-angielski.katowice.pl


Napisano 10 lipiec 2019 - 06:18

Jeżeli angielski biznesowy to warto skorzystać ze szkolenia, które organizuję Fundacja Fortis w Katowicach.  Osobiście polecam szkolenie “  język angielski biznesowy w trybie indywidualnym (od poziomu A2), które startuje  już od 28 sierpnia !!!

 


Arkadiusz Kędra

Napisano 15 luty 2019 - 10:27

Skoro już o angielskim dla firm mowa, na pewno warto zwrócić uwagę na kurs Business English, dostępny na http://www.ellalanguage.com/pl . Taka nauka języka angielskiego online nie generuje dużych kosztów, a możemy odświeżyć swój język, jak również wzbogacić słownictwo związane z bankowością, finansami, czy marketingiem. Jednocześnie zajęcia są wciągające i opierają się w pewnym sensie na rywalizacji z innymi użytkownikami platformy. 


krzysztofdziedzic

Napisano 17 październik 2017 - 11:29

Ja osobiście polecam kurs ze szkoły http://www.szybkiang...kibydgoszcz.pl/. Firma moja wykupiła nam lekcje i powiem, że super sprawa.


dancewithhim

Napisano 27 marzec 2017 - 09:36

Jest bardzo wiele takich firmów. U mnie w szkole również wykupili kursy językowe dla pracowników. Tylko,ze w szkole zewnętrznej ( w firmie nawet nie mielibyśmy możliwości fizycznie prowadzić takich kursów bo nie ma odpowiedniej sali).

 

Aktualnie na kurs chodzimy do Empiku: https://empikschool.com/. Jestem zadowolona. Duzy nacisk na konwersacje ( chociaż początkowo mnie onieśmielało jak mnie ciągnęli za język). To dobrze bo można rzeczywiście nauczyć się mówienia. 


Napisano 12 marzec 2017 - 15:03

No dużo szkół organizuje angielski dla firm. W Gliwicach to np. linguastrefa.pl/, także wiesz gdzie uderzać.


Magda_Nowak

Napisano 01 sierpień 2016 - 07:54

Bardzo dużo różnych ofert. Jedynie trzeba znaleźć wykwalifikowanego lektora języka angielskiego i sprawdzić opinie.  


pracownik księgowości

Napisano 31 lipiec 2016 - 20:37

Uważam osobiście, że ta szkoła językowa https://langzie.pl/s...ena-Jastrzebska ma dobrą ofertę. Przede wszystkim mają świetną kadrę, a to w tym przypadku jest istotne. Poza tym koszt kursu wcale nie jest wysoki.


elka2002

Napisano 09 lipiec 2016 - 20:29

Na pewno warto skorzystać z tej oferty thespecialist.pl . Mają tam naprawdę szeroką gamę szkoleń, które są odpowiednio dobrane do potrzeb klienta firmowego. W każdej branży język angielski to podstawa. Dzięki temu można obsługiwać szeroki wachlarz klientów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)