Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano dziś, 08:30

Zależy jaki to jest lokal gastronomiczny i czego on potrzebuje, więc to nie takie proste. Najlepiej zwyczajnie poszukać w sieci, a mogą się założyć o wiele, że kilka wpisanych w sieci fraz wyszuka wszystko, co potrzeba.


Napisano 27 listopad 2018 - 11:07

Osobiście bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem sprzętu, ponieważ to spory wydatek. Prowadzimy małą pizzerię, ale piec oraz sprzęt termiczny chcieliśmy mieć nowy, ponieważ każda naprawa z pewnością jest droga. Zdecydowaliśmy się na firmę Multi Gastro: multigastro.pl i jesteśmy zadowoleni z wyboru, więc mogę Ci polecić. Bardzo dobrze podchodzą do klienta, mają bardzo szeroki wybór w dobrych cenach - a szukaliśmy bardzo dokładnie.


Nobody

Napisano 26 listopad 2018 - 08:13

W sumie w takim lokalu przydać się może wiele różnego rodzaju urządzeń.


Nagell

Napisano 24 listopad 2018 - 12:01

Też jakiś czas temu musiałem wyposażyć lokal gastronomiczny, miałem zagwostkę gdzie to wszystko kupić, po zrobieniu researchu wybór padł na ten sklep: https://www.edomator...cznych-333.html cenowo wyszło atrakcyjnie i do tego meble są naprawdę wysokiej jakości i myślę że posłużą długo. Możesz sprawdzić ofertę na stronie internetowej to może coś akurat Cię zainteresuje. Mają dużo asortymentu więc myślę, że warto ;) 


henio80

Napisano 23 październik 2018 - 10:41

Ja całe wyposażenie kuchni do rodzinnej restauracji zamawiałem w rzetelnym i sprawdzonym sklepie Iguana i jestem naprawdę bardzo zadowolony z tej inwestycji :) Kupiłem tam m.in. meble ze stali nierdzewnej, szafy chłodnicze, frytownice, ekspres do kawy, naczynia kuchenne i zastawę stołową oraz pozostałe akcesoria i sprzęt gastronomiczny niezbędny w tego typu lokalu. Wszystko naprawdę solidne, wysokiej jakości, od sprawdzonych producentów takich jak Saeco i Stalgast w atrakcyjnych cenach :)


karaczan

Napisano 02 październik 2018 - 10:04

Dobre proejekty wykonuje firma z lubina gastrro.pl https://www.gastrro....-technologiczne


karaczan

Napisano 02 październik 2018 - 10:03

Oprócz wyposażenia bardzo ważne są również projekty technologiczne. To dzięki nim kuchnia przechodzi kontrolę sanepidu. Dobrze zaprojektowany lokal to również gwarancja szybkiej pracy kucharzy i kelnerów. ORaz zadowolenie klientów z szybko otrzymanego jedzenia.


kolorowazelka

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:15

A deski do krojenia, jakie macie? Szukam jakiejś ładnej dla babci, ona kiedyś była kucharką i miała swój lokal. Przeglądam sobie artykuł o deskach http://blogseniora.p...kuchni-seniora/jakie wy macie? Myjecie je w zmywarce?


Napisano 12 wrzesień 2018 - 12:43

Muszę pochwalić wspomniany wcześniej Probox. Pojechałam do ich sklepu, aby osobiście obejrzeć to, co chciałam kupić. Zaskoczyło mnie to, że mają bardzo dużo towaru na miejscu. Główne moje zapotrzeboanie to były stoły robocze i inne meble ze stali nierdzewnej, a także szafy chłodnicze (zakupiłam Rapa). Fajnie, bo mają sprzęt różnych producentów, np. Maga, Yato Gastro, HoReCa. Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Kupiłam co miałam upić, potem mi to dowieźli na miejsce. Sprzęt dotarł dobrze zapakowany, nieuszkodzony, po ustawieniu i podłączeniu od razu zaczęła się praca. Ogólnie firma na bardzo duży plus.


Sprawka

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:26

Polecam meble technologiczne od firmy JUGEMA. Firma ta od dawna trudni się sprzedażą mebli do gastronomii, a w swojej ofercie posiadają m.in. okapy, urządzenia grzewcze i elementy ciągów wydawczych. Myślę, że przyda się w sam raz. :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)